Otylia Jędrzejczak zaręczona?! Na jej dłoni pojawił się PIĘKNY pierścionek. Fani: Gratulacje!

Na palcu serdecznym Otylii Jędrzejczak można wytropić piękny pierścionek. Czyżby ona i jej partner, Paweł Przybyła, planowali ślub?

Otylia Jędrzejczak nie może się doczekać nowej roli. Już za kilka miesięcy pływaczka po raz pierwszy zostanie mamą. Informację potwierdziła tuż przed Świętami. W niedawnym wywiadzie sportsmenka zapewniała, że do zadania podchodzi z dużą rozwagą.

Ekscytacja wzrasta z każdym tygodniem. Za kilka miesięcy będę mamą! Ale do macierzyństwa zamierzam podejść jak do zawodów. Pilnie się przygotowuję.

Wszystko wskazuje na to, że dla Jędrzejczak będzie to najważniejsze "przedsięwzięcie" w życiu. Jak informuje "Rewia", instynkt macierzyński pływaczka odczuwała bowiem już jako kilkulatka.

Od najmłodszych lat czuje powołanie do macierzyństwa. Pamięta, że kiedy była małą dziewczynką i bawiła się lalkami, miała jedną, którą przebierała, wkładała do wózka i traktowała jak żywe dziecko.

Tymczasem Jędrzejczak i jej partner robią sobie przerwę od pracy, aby nacieszyć się sobą, zanim na świecie pojawi się nowy członek ich rodziny. Pływaczka pochwaliła się wakacjami na Instagramie. Na ostatnim zdjęciu widać pierścionek, który świadczy o tym, że para może być już po zaręczynach!

 

Czyżby już niedługo Jędrzejczak i Przybyła zamierzali powiedzieć sobie "tak"? Trzymamy kciuki!

MK

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.