Otylia Jędrzejczak JEST W CIĄŻY! Najpierw zastanawiające zdjęcie, potem się rozgadała: Przytyłam

Otylia Jędrzejczak jest ciąży? Tak! Pływaczka właśnie potwierdziła radosną nowinę.

Otylia Jędrzejczak niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, co nie znaczy jednak, że nie mówi wcale. Pływaczka od dłuższego czasu związana jest ze swoim partnerem - Pawłem Przybyłą i wygląda na to, że dobrze im się układa, co potwierdzają romantyczne zdjęcia na Instagramie. Teraz Jędrzejczak wrzuciła kolejne, tym razem bez ukochanego, ale z maskotkami, które dostała na urodziny. Zwróciliście uwagę, że pluszaki całkiem zasłaniają brzuch pływaczki? To być może nie jest przypadek. 

Dostałam od dzieci podczas zawodów piękne maskotki :) Dziękuję, bo niedługo bardzo Nam się przydadzą .... :) #pięknezmiany - napisała pod zdjęciem.
 

Przydadzą, bo jej rodzina się powiększy! Jędrzejczak potwierdziła, że jest w ciąży w rozmowie z "SE".

Jego płci nie zdradzę, ale skoro wszyscy kojarzą mnie z wodą, to mogę powiedzieć, że urodzi się... w czepku pływackim - powiedziała. - Właśnie moje studentki na AWF pytały mnie, czy przytyłam, czy może jestem w ciąży. No więc potwierdzam. Wcale tego nie ukrywałam, ale też nie mam potrzeby, aby się afiszować jako przyszła mama.

Jędrzejczak wyznała też, że ona i jej partner Paweł Przybyła, nauczyciel WF i były koszykarz Crakovii, zaplanowali powiększenie rodziny.

Znamy się długo. Jest nam za sobą bardzo dobrze - dodała pływaczka w tej samej rozmowie. - Planowaliśmy to dziecko. Bardzo się cieszę i czuję się szczęśliwa.

Składamy szczęśliwym rodzicom serdeczne gratulacje!

Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.