Kuchnia cała w czerwieni albo stonowana. Nieważne i tak przyćmił wszystko fartuch Chajzera. Gwiazdy w 'Ugotowanych'

Jesteście ciekawi jak znane osoby radzą sobie w kuchni? Już dziś w "Ugotowanych" zobaczymy kolację u Filipa Chajzera, a w kolejnych odcinkach przekonamy się, jakimi kucharzami są jego goście - Otylia Jędrzejczak, Michał Witkowski i Kasia Klich. Zobaczcie przedsmak tego, co zaprezentują!
Kolacja u Filipa Chajzera Kolacja u Filipa Chajzera materiały promocyjne

Kolacja u Filipa Chajzera

Z pewnością nie zdziwi was fakt, że na pierwszy ogień w "Ugotowanych" pójdzie ten, który jest powszechnie uznany za duszę towarzystwa! Najdzielniejszy z dzielnych, Filip Chajzer - wspierany przez ojca - Zygmunta, z wiele mówiącym hasłem na koszulce "jestem zwycięzcą", stanie do kulinarnego boju. Automotywacja to jednak nie wszystko, dlatego Filip ma w zanadrzu prawdziwy cios poniżej pasa.

Kolacja u Filipa Chajzera materiały promocyjne

Kolacja u Filipa Chajzera Kolacja u Filipa Chajzera materiały promocyjne

Czym reporter DD TVN zaskoczy swoich gości?

Podczas jego wieczoru goście wezmą udział w "świńskich zabawach przy brandy", a także dowiedzą się czym jest "malinowy orgazm". I choć będą malkontenci, którzy pochopnie ocenią tę kolację jako zwykłe "imieniny u wujka Chajzera", to szybko zmienią zdanie. Niektórzy dadzą się ponieść namiętności!

Otylia Jędrzejczak u Filipa Chajzeramateriały promocyjne

Filip ChajzerMateriały promocyjne

Filip Chajzer Filip Chajzer Materiały promocyjne

Filip Chajzer - odc. 37, emisja: 3 listopada

Ale na tym nie koniec. U zdobywcy Wiktora w kategorii "Odkrycie roku" odbędzie się trudny test na tolerancję. Dowiemy się, kto będzie musiał przeprosić świnkę, a kto powinien popracować nad swoją "stylówą". Macie swoje typy?

Kasia Klich u Filipa ChajzeraMateriały promocyjne

Kolacja u Otylii Jędrzejczak Kolacja u Otylii Jędrzejczak Materiały promocyjne

Kolacja u Otylii Jędrzejczak

Jako druga, wyzwanie podejmie najlepsza polska pływaczka - Otylia Jędrzejczak. Jak sama twierdzi, nie ma ambicji, by zostać perfekcyjną panią domu, ale swoim udziałem w "Ugotowanych" chce udowodnić mamie, że w kuchni porusza się prawie tak świetnie, jak w basenie. Na jej stole spotkamy m.in. "królewicza w tarapatach" i sprawdzimy jak wygląda "diabelski młyn".

Otylia JędrzejczakMateriały promocyjne

Kolacja u Otylii Jędrzejczak Kolacja u Otylii Jędrzejczak Materiały promocyjne

Mistrzyni olimpijska w kuchni

Czy Jędrzejczak ujawni kulinarny talent? Po spróbowaniu potraw goście pływaczki będą w prawdziwym szoku! Podczas tego wieczoru na jaw wyjdzie wiele tajemnic naszych gwiazd...

Michał Witkowski u Otylii JędrzejczakMateriały promocyjne

Plan programu UgotowaniX-news/TVN

Otylia Jędrzejczak Otylia Jędrzejczak X-news/TVN

Otylia Jędrzejczak - odc.38, emisja : 4 listopada

Mistrzyni świata i Europy "przy garach" to niecodzienny widok. Jednak możliwość podpatrzenia, jak radzi sobie z przyrządzaniem potraw i jak mieszka trzykrotna rekordzistka świata to nie wszystko.

We wtorkowym odcinku dowiemy się, kto jest hipochondrykiem, kto ma rozrysowaną mapę swojego życia, a nawet który z uczestników organizuje casting na... swojego partnera.

Kolacja u Otylii JędrzejczakX-news/TVN

Kolacja u Michała Witkowskiego Kolacja u Michała Witkowskiego Materiały promocyjne

Kolacja u Michała Witkowskiego

Po gospodarzu trzeciej kolacji można się spodziewać chyba wszystkiego. Wrota swojej kuchni otworzy człowiek, który przez Karolinę Korwin-Piotrowską jest oceniany, jako zawodowo ciekawy i gotów na wszystko. Czym Michał Witkowski - miłośnik deserów, przeciwnik alkoholu i zwolennik teorii, że normalność jest dziwna, zaskoczy swoich gości?

Michał WitkowskiMateriały promocyjne

Kolacja u Michała Witkowskiego Kolacja u Michała Witkowskiego Materiały promocyjne

Co przygotuje znany pisarz?

W pierwszej kolejności goście będą mogli raczyć się "carskim marzeniem", a potem "atakującą krewetką". Niektórzy poczują to na własnej skórze... Kto będzie jadł kolację nożem? Komu gospodarz wręczy prezent, reprezentujący tradycyjne polskie wartości?

Michał WitkowskiCezary Piwowarski

Michał Witkowski Michał Witkowski X-news/TVN

Michał Witkowski - odc. 39, emisja: 5 listopada

Na tym wcale nie koniec! Przekonamy się też, czy powiedzie się zaplanowany przez pisarza zamach na Chajzera. Tego wszystkiego dowiemy się już w środę, 5 listopada. Jedno jest pewne i zgodne z przewidywaniami gości - ta kolacja będzie ostra i na granicy skandalu.

Kasia Klich, Michał WitkowskiX-news/TVN

Kolacja u Kasi Klich Kolacja u Kasi Klich Materiały promocyjne

Kolacja u Kasi Klich

Czas na finał! Podczas ostatniej kolacji szefem kuchni będzie Kasia Klich - piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek i książek dla dzieci. Prywatnie dobra żona, która nie zamierza "zamieniać na lepszy model" swojego męża - Jarosława Płocicy, znanego jako Yaro.

Kolacja u Kasi KlichMateriały promocyjne

Kolacja u Kasi Klich Kolacja u Kasi Klich Materiały promocyjne

Wokalistka i jej ambitny plan

Kasia Klich jest fanką kuchni vegańskiej i zrobi wszystko, by przekonać swoich mięsożernych gości do tego rodzaju smaków. Na jej stole królować będą: "strączek, palma, korzeń - lepiej być nie może", "z morza, z drzewa, z krzaczka - całkiem zgrana paczka" oraz "śliczny indeks glikemiczny". Czy te nietuzinkowe dania przypadną do gustu gościom Kasi?

Kolacja u Kasi KlichMateriały promocyjne

Kolacja u Kasi Klich Kolacja u Kasi Klich Materiały promocyjne

Kasia Klich - odc. 40, emisja: 6 listopada

Kto uzna dania zaserwowane przez piosenkarkę za hipsterskie, a kto poprosi o dokładkę? Podczas tego wieczoru będziemy też świadkami szczerych wyznań gwiazd. Dowiemy się, kto sypia z Witkowskim, kto pracował w prosektorium i czy można przesunąć granice tolerancji Filipa Chajzera?

Na finałowej kolacji u Kasi poznamy także zwycięzcę tego niecodziennego pojedynku. Która z gwiazd wygra "Ugotowanych"? Zapraszamy do oglądania odcinków specjalnych - od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.50 na antenie TVN!

Kolacja u Kasi KlichMateriały promocyjne

Więcej o: