Adele wzięła ślub? Nie potwierdza, ale już nie musi. TO ZDJĘCIE zdradza sporo, wystarczy się przyjrzeć

Adele niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Ale to nie słowa, a jeden szczegół zdradził nowinę, że piosenkarka prawdopodobnie jest już po ślubie!

Adele od pięciu lat jest związana z Simonem Koneckim. Para w 2012 roku przywitała na świecie syna i mniej więcej w tym samym czasie pojawiły się plotki o tym, że świeżo upieczeni rodzice wzięli cichy ślub. Doniesienia okazały się nieprawdziwe, jednak wszystko wskazuje na to, że zakochani wreszcie zdecydowali się na kolejny krok. Skąd takie wnioski? Przyglądając się najnowszym zdjęciom piosenkarki, można zauważyć złotą obrączkę na jej serdecznym palcu.

Adele z obrączką na palcuAdele z obrączką na palcu AKM-GSI / FORUM

Wiedząc, jak bardzo Adele stroni od opowiadania o swoim prywatnym życiu w mediach, można być pewnym, że ślub - o ile faktycznie się odbył - również udałoby jej się ukryć w tajemnicy. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że jeszcze pod koniec listopada media rozpisywały się o tym, że gwiazda planuje poślubić ukochanego podczas Świąt.

Autorka hitu "Hello" planuje prywatną ceremonię z działaczem charytatywnym podczas przerwy świątecznej, tak aby mogła w niej uczestniczyć jego 9-letnia córka - podawał serwis DailyMail.com.

Mimo że sama piosenkarka jeszcze nie potwierdziła nowiny, na wszelki wypadek już teraz składamy parze gratulacje.

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.