Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Przeżywa to też Adele. Zobaczcie, co zrobiła na swoim koncercie. "Jest jedną z nas"

Adele zadedykowała swój koncert w Madison Square Garden Angelinie Jolie i Bradowi Pittowi.

Związek Angeliny Jolie i Brada Pitta, podobnie zresztą jak wielu innych gwiazd, stał się czymś na kształt wieloodcinkowego serialu. Pokochaliśmy tych bohaterów, a teraz wszyscy przeżywają ich rozstanie. Okazuje się, że w grupie fanów żyjących tą historią, są nie tylko zwykli ludzie, lecz także gwiazdy. I nie mówimy tutaj o bliskich przyjaciołach pary. Nawet dla Adele dotknął koniec Brangeliny. Dała temu wyraz na swoim koncercie w Madison Square Garden we wtorek, czyli w dzień, gdy gruchnęła wiadomość o rozwodzie

Adele stwierdziła, że "nie lubi plotkować", ale wiadomość o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta "druzgotała ją". 

To koniec epoki. Jestem bardzo smutna. Gdy się obudziłam dziś rano, byłam zszokowana, zdruzgotana  - powiedziała Adele i cały swój 2-godzinny koncert zadedykowała Brangelinie.

Wideo z koncertu z przemową Adele opublikował portal TMZ, możecie je zobaczyć tutaj. Tymczasem na Twitterze spontanicznie wyrażali swój zachwyt przemową Adele. 

Wzruszające - czytamy jeden z komentarzy
Jest jedną z nas - napisał inny z internautów.
Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Komentarze (2)
Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Przeżywa to też Adele. Zobaczcie, co zrobiła na swoim koncercie. "Jest jedną z nas"
Zaloguj się
  • Gość: Tim Hortons

    Oceniono 6 razy 2

    To jest dopiero kasowe reality show, co tam bug brother!!!

  • browaryr

    Oceniono 9 razy -3

    marycha z truskolasu tez sie rozwodzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX