Anna Karczmarczyk zaręczyła się. Znamy szczegóły. "Odbyły się w wyjątkowym miejscu". Romantycznie!

Anna Karczmarczyk przyjęła oświadczyny Pascala Litwina i... na tym na razie koniec zmian w jej życiu prywatnym - przyznała aktorka w rozmowie z "Faktem".

Anna Karczmarczyk kilka dni temu pochwaliła się wiadomością o zaręczynach ze swoim partnerem, Pascalem Litwinem. Na ślub pary trzeba będzie jednak trochę poczekać, a to ze względu na kolejne plany zawodowe aktorki. W życiu Karczmarczyk wiele się dzieje, nie tylko gra w kolejnych spektaklach i produkcjach, ale też zastanawia się nad rozpoczęciem kariery muzycznej. Dlatego nie ma teraz głowy na planowanie ceremonii.

Na razie nie mamy czasu na organizowanie ceremonii ślubnej - powiedziała w rozmowie z "Faktem". Jestem świadoma, że czasem trzeba poczekać na salę i tak dalej. Zazwyczaj nawet dłużej niż trzy lata.

W rozmowie z tabloidem aktorka przyznała, że była zaskoczona oświadczynami. Uchyliła też rąbek tajemnicy, w jakich okolicznościach Litwin poprosił ją o rękę.

Zaręczyny odbyły się w wyjątkowym miejscu. To była niespodzianka, było pięknie - jak z bajki i byliśmy tylko we dwoje.

Gwiazda spotyka się z Pascalem Litwinem od roku. Para poznała się na planie piątej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" i od tej pory jest niemal nierozłączna. Dużo razem podróżują, ostatnio odwiedzili Stany Zjednoczone.

AW

Zobacz wideo