Kinga Rusin w odważnym bikini. "Bez silikonów i bez wypełniaczy". Internauci zachwyceni: Wygląda jak siostra swoich córek!

Kinga Rusin wrzuciła do sieci zdjęcie w skąpym stroju plażowym. Jak przekonywała w poście, za jej wyglądem stoi sama natura.

Kinga Rusin w niedzielę wrzuciła do sieci "szokujące" zdjęcie bez makijażu. Tym sposobem chciała przyciągnąć uwagę do bliskiej jej kwestii sprzeciwu wobec likwidacji nadzoru w sprawie Lasów Państwowych.

Zgodnie z jej przewidywaniami, post wywołał spore zamieszanie. Po trzech dniach gwiazda TVN postanowiła podziękować za pozytywny odzew, wrzucając do sieci kolejne odważne zdjęcie, tym razem w bikini. Dziennikarka kolejny raz udowodniła, że może się poszczycić doskonałą figurą, a w opisie zapewniała, że jest to zasługą ciężkiej pracy i naturalnych kosmetyków, a nie zabiegów upiększających.

Dziękuję za komplementy pod moim zdjęciem "no make-up". Było mi naprawdę miło, tym bardziej, że sama cenię i lubię naturalność oraz naturę. Gdyby ktoś chciał porównywać: bez silikonów i bez wypełniaczy, bez sztucznych dodatków i szkodliwych "ulepszaczy", bez podstępów, bez kompromisów i fałszywych sojuszy. Po swojej stronie mam za to ujarzmioną moc żywiołów! - napisała.

Internauci, całkiem słusznie, zachwycali się wyglądem 45-letniej gwiazdy w komentarzach.

Wygląda jak siostra swoich córek, niesamowite.
Pani Kingo, jak wino - czym dłużej, tym piękniej.... Brawo TY.

Post skomentowała także Karolina Korwin-Piotrowska, która całkowicie poparła słowa swojej koleżanki po fachu.

Dajesz, Kinga, dajesz! You go, Girl!

Trudno nie być pod wrażeniem, prawda?

MK

Więcej o:
Komentarze (35)
Rusin chwali się figurą w bikini. "Bez silikonów i bez wypełniaczy". Internauci potwierdzają: Wygląda jak siostra swoich córek!
Zaloguj się
 • Gość: liberte

  Oceniono 34 razy 20

  Nie rozumiem tego powszechnego obnażania się przed milionami i wrzucania wszystkiego w sieć... Czy to ma jakąś wartość terapeutyczną? Po co takie obnażanie, czemu ma służyć? Czy Pani K. czuje się tak niedowartościowana, że musi wszystkim pokazać, że jeszcze nie jest z nią tak źle jak metryka wskazuje?

 • Gość: Oris

  Oceniono 16 razy 10

  Kinga Rusin jest w takim typie małej kobiety, która zawsze wygląda młodziej. Mam znajomą w tym samym typie. Kobieta po 50-tce wygląda 15 lat młodziej, a od 30 lat używa wyłącznie kremu N..a. Niektórzy rzeczywiście mają dobre geny, jak do tego dodadzą kosmetyki, które działają, to nie potrzebują wypełniaczy i botoksu.

 • Gość: Edek

  Oceniono 13 razy 9

  Jakie to do bólu wtórne i sztampowe. czy wszyscy celebryci MUSZĄ w grudniu wyjezdzac do cieplych krajow?

 • Gość: wąs

  Oceniono 15 razy 7

  Wąs się rzucił, ale ciało ok. Rzeczywiście Smoktunowicz starawa przy niej.

 • norton2

  Oceniono 23 razy 7

  Lisicy daleko do niej!!!!!!

 • Marcin Wicher

  Oceniono 15 razy 7

  następne zdjęcie będzie już bez góry... w końcu jakoś trzeba dać znać o swoim istnieniu...

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 6

  Trzeba przyznać, że figurę ma super i w ogóle niebrzydka jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX