Gwiazdy na Mikołajkach. Zakościelny z SYNEM i Gardias w TYM swetrze. Będzie nam się śnić po nocach. Jest i Kaczoruk w BARDZO nietypowej wersji

"Wymarzone mikołajki z PGE" to impreza, która co roku jest organizowana w hotelu Kuby Wesołowskiego. Kto zjawił się tym razem?

Kuba Wesołowski znany jest przede wszystkim jako aktor. Niewiele osób jednak wie, że oprócz grania w filmach, od 2009 roku z powodzeniem i zapałem prowadzi podwarszawski hotel Brant. Od kilku lat regularnie odbywa się tam impreza mikołajkowa, na której zbierane są pieniądze na rzecz podopiecznych z pobliskich domów dziecka. Nie inaczej było w tym roku.

Na imprezie "Wymarzone mikołajki z PGE" zjawił się tłum uśmiechniętych gwiazd, które wsparły akcję. Wśród nich nie zabrakło gospodarza oraz jego przyjaciela, Macieja Zakościelnego, który, podobnie jak Wesołowski, niedawno po raz pierwszy został ojcem. Na imprezę zabrał swojego syna, dzięki czemu malec - co prawda w wózku - zaliczył swój debiut w show-biznesie. Na gali zjawiła się również Renata Kaczoruk, która tym razem zrezygnowała z kusej, krótkiej kreacji i na rzecz grzecznej, prostej sukienki. Jednak jeszcze skuteczniej uwagę przyciągała oryginalna stylizacja Doroty Gardias, której uroczy, acz osobliwy sweter z motywem świątecznym wywołał w nas mieszane uczucia.

Kto jeszcze bawił się w niedzielę na mikołajkach u Kuby Wesołowskiego? Sprawdźcie naszą galerię!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Zobacz wideo

MK