Małgorzatę Rozenek szantażuje... była współpracownica? "Chce ją ośmieszyć". Ma dwa powody. "Przeszkadza jej, że..."

Małgorzata Rozenek jest teraz na fali popularności, ale nie wszyscy cieszą się jej sukcesem. Była współpracownica grozi jej upublicznieniem prywatnych zdjęć. Powodem jest podobno zazdrość.

Małgorzata Rozenek mijający rok może zaliczyć do bardzo udanych. Prowadzone przez nią programy zebrały dużą publiczność i czekają na kontynuację, udział w "Azja Express" zaskarbił jej sympatię widzów, a do tego jej ślub stał się jednym z ważniejszych wydarzeń towarzyskich sezonu. Jedna rzecz jednak spędza pani Majdan sen z powiek, gdyż - jak się okazuje - nie wszyscy cieszą się jej obecną popularnością. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że jest szantażowana. Teraz okazuje się, że stoi za tym była pracownica, która chce upublicznić prywatne zdjęcia Perfekcyjnej i skompromitować ją w mediach.

Szantażystce przeszkadza to, że Gosia jest szczęśliwa z Radkiem i że odnosi sukcesy. Jest gotowa opublikować zdjęcia, by zaszkodzić jej wizerunkowi, ośmieszyć ją, męża, a nawet dwóch synów - donosi "Twoje Imperium".
Małgosia niedawno zwolniła tę kobietę, miała powód. Ta w rewanżu szantażuje ją publikacją prywatnych zdjęć jej synów i przyjaciół. Bardzo się zdenerwowała, słysząc, że szantażystka już oferuje mediom te zdjęcia i mówi, w jakim kontekście powinny być przedstawione. Ale Małgosia liczy na to, że szantażystka odpuści po pierwszym ostrzeżeniu.

Reakcja Rozenek była natychmiastowa. Ponoć zagroziła szantażystce sądem, licząc na to, że się opamięta. Ma też nadzieję, że media po prostu nie opublikują szkodzącego jej wizerunkowi materiału.

WJ

 

 

Więcej o: