Mila Kunis i Ashton Kutcher w środę po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich pierwszy, długo wyczekiwany syn. Wreszcie poznaliśmy także jego imię. Aktor, który jest założycielem portalu Aplus.com, właśnie za pomocą swojego serwisu podał tę informację swoim fanom.
Wszystkie pary biorą pod uwagę wiele potencjalnych imion dla dzieci, zanim wreszcie zdecydują się na to idealne. Kutcher i Kunis też przez to przeszli. Dziś A Plus z radością informuje, że Dimitri Portwood Kutcher urodził się o 1:21, 30. listopada, ważąc 3,7 kg.
Skąd pomysł na to, a nie inne, imię? Serwis Dailymail.com ma pewną (dodajmy - prawdopodobną) teorię.Pierwsze imię chłopca jest ukłonem w stronę dziedzictwa Kunis - to rosyjska wersja greckiego imienia Demetrius.
Trzeba przyznać, że Dimitri Portwood brzmi o wiele lepiej, niż Hawkeye, prawda?
MK