Czy widzieliście kiedyś Kate i Williama trzymających się za ręce? My też nie. Mają powód i nie chodzi wcale o etykietę

Księżna Kate i Książę William nigdy nie okazują sobie czułych gestów. Też to zauważyliście? Jest teoria dlaczego.

Księżna Kate i Książę William wydają się tworzyć idealną parę. Sądząc po ich zachowaniu, świetnie się razem czują, ale jedna rzecz nas zastanawia. Zauważyliście, że NIGDY nie trzymają się za ręce ani nie okazują sobie żadnych czułości?

Co ciekawe: Myka Meier, ekspertka królewskiej etykiety, w rozmowie z "People" wyjaśniła, że nie ma to bezpośredniego związku z żadną oficjalną zasadą obowiązującą w monarchii. Kate i William wychodzą po prostu z założenia, że zachowując dystans będą... poważniej traktowani.

Najbardziej prawdopodobnym powodem jest to, że w trakcie swoich podróży oboje "pracują" jako reprezentanci brytyjskiej monarchii. Nie okazują więc sobie publicznie uczuć, ponieważ chcą być poważnie traktowani w swojej roli.

Jest w tym logika.

AW

 

 

Więcej o:
Komentarze (34)
Księżna Kate i Książę William nigdy nie trzymają się za ręce. Powód? Inny niż myslicie
Zaloguj się
 • Gość: ?

  Oceniono 30 razy 26

  Prowadzicie jakąś psychoanalizę ich małżeństwa? dlaczego on nie nosi obrączki, czemu nie trzymają się za ręce? To jest news na główną stronę? Chcecie być poważnym portalem?

 • Gość: Magda

  Oceniono 16 razy 10

  nie wierzę, że ktoś płaci innemu komuś za pisanie takich ....'artykułów'...

 • mg_40

  Oceniono 4 razy 4

  Za to tu widać chemię
  www.dailymail.co.uk/news/article-3706183/Well-hello-sailor-Kate-s-latest-meeting-yachting-hero-Sir-Ben-Ainslie-looks-jolly-pleased-him.html

 • salisbury8591

  Oceniono 8 razy 4

  To bzdety, kogo to obchodzi?

 • perkis1234

  Oceniono 5 razy 3

  PDA (Public Displays of Affection) jest generalnie uważane za zachowanie niekulturalne, niezgodne z etykietą i dobrymi manierami.

  Oczywiście akceptowalne zachowania PDA różnią się w zależności od kontekstu, zwyczajów i kultury danego kraju. Dla mnie publiczne trzymanie się za ręce czy krótki buziak jest jeszcze ok, ale wszystko ponad to, to jest jedno gigantyczne NIE, brak dobrego smaku i szacunku dla ludzi wokół.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX