Księżna Kate PRZERAŻONA i wcale się nie dziwimy. Ale zobaczcie reakcję Williama! Pokochacie go jeszcze bardziej

Książę William zachował zimną krew i uratował sytuację w trakcie wizyty w Essex. Nie czekając ani chwili rzucił się na pomoc upadającemu staruszkowi.
 

Księżna Kate i Książę William przybyli właśnie do Essex, by tam wziąć udział w dyskusji na temat problemów, z jakimi boryka się młodzież. Zanim jednak przystąpili do rozmów, doszło do pewnego incydentu. Gdy tylko królewska para pojawiła się pod jedną ze szkół i była witana przez przedstawicieli hrabstwa, jeden z nich...przewrócił się na ziemię. Całe szczęście na miejscu był Książę William, który pośpieszył mu z pomocą. 

Na pierwszy rzut oka wyglądało to naprawdę groźnie. Na ziemię padł 72-letni Jonathan Douglas-Hughes, ubrany w elegancki uniform i buty z charakterystycznymi ostrogami. Widząc nad sobą Księcia Williama, ponoć bardzo zawstydzony, starał się go przeprosić za zamieszanie. Ten jednak w ogóle się tym nie przejął i odpowiedział, że :

Nic się nie stało - czytamy na Daily Mail.

Wszystko więc dobrze się skończyło. A jak prezentowała się księżna? W niebieskiej kreacji od  Altuzarra znów zadała szyku. 

Tematem przewodnim rozmów w Essex ma być presja społeczna, jaka spada na młode pokolenie oraz kwestie związane ze szkolnictwem.

AW