Red Lipstick Monster przeszła metamorfozę. Pomalował ją znany makijażysta. Efekty? "Z tymi brwiami jest coś nie tak"

Red Lipstick Monster to istny kameleon. Ostatnia akcja, w jakiej wzięła udział, pokazała to najlepiej.

Red Lipstick Monster  wielokrotnie udowodniła, że makijaż potrafi całkowicie zmienić człowieka. Dotyczy to także jej samej. Już w lipcu vlogerka pochwaliła się zdjęciem bez makijażu, którym promowała akcję #NO MAKEUP CHALLENGE. Teraz znów głośno jest o jej metamorfozie, jaką przeszła dzięki innemu makijażyście. 

Red Lipstick Monster w ramach współpracy z siecią sklepów kosmetycznych Kontigo oddała się w ręce Harry'ego J, międzynarodowego eksperta makijażu.

Kochane, mam niezwykłą przyjemność zaprezentować metamorfozę wspaniałej Red Lipstick Monster, wykonaną przez naszego mistrza makijażu, Harry J Makeup. Uwielbiam ją! Wasz wielbiciel - Kontigo - czytamy na stronie.

Fani od razu zauważyli różnicę. Niektórzy z nich twierdzili, że o wiele lepiej prezentuje się we własnej wersji makijażu, ale bez problemu wskazywali, co Harry J zrobił inaczej.

Z tymi brwiami jest coś nie tak. Lepiej je sama maluje. Poza tym ładny makijaż.
Widać, że makijaż wykonany inaczej. Ma dłuższe brwi i wydawałoby się, że bardziej cieniowane. Róż niżej nałożony. Nie wiem dlaczego, ale wolę wersję Red Lipstick Monster w jej autorskim wykonaniu. Może przez te poliki i brwi? - pisali pod zdjęciem.

Osoby reprezentujące sieć Kontigo nie przejęły się nieprzychylnymi opiniami i gratulowały spostrzegawczości.

To jest dopiero prawdziwa fanka, która od razu poznaje, że kto inny wykonał makijaż - czytamy pod jednym z komentarzy.

A w jakiej wersji Wy wolicie Red Lipstick Monster?

MK

Więcej o: