"Top Model". Jury wyłoniło finałową piętnastkę. Zdjęcia z sesji zachwyciły, ale ciekawsze zobaczyliśmy na ich Instagramach

"Top Model". W trzecim odcinku poznaliśmy listę finalistów szóstej edycji programu. Sprawdźcie, kto znalazł się w ich gronie.

"Top Model" . Za nami trzeci odcinek szóstej edycji "Top Model", w którym uczestnicy musieli zmierzyć się z kolejnymi zadaniami, po czym na koniec miała zostać wyłoniona finałowa piętnastka. Zanim to jednak nastąpiło kandydaci do miana "Top Model" wzięli udział w w sesji zdjęciowej, a także po raz pierwszy przeszli się po wybiegu. Nie wszystkim oczywiście udało się sprostać wymaganiom jury i musieli pożegnać się z show. Takie są zasady. A komu udało się przejść dalej?

W gronie finalistów nie mogło zabraknąć najbardziej kontrowersyjnej uczestniczki, Kamili Warzechy, która jest transeksualistką i jeszcze do niedawna funkcjonowała jako Kamil (nadal ma to imię wpisane do dowodu). Kto jeszcze ma szansę pójść w ślady Osi Ugonoh czy Radosława Pestki ? Musimy przyznać, że niektóre decyzje jury zaskoczyły.

Poniżej pełna lista finalistów, a jeżeli nie macie jeszcze swojego faworyta, zajrzyjcie do naszej galerii.

Lista finalistów szóstej edycji "Top Model":

Ada Daniel,

Patryk Grudowicz,

Natalia Karabasz,

Zuza Matysiak,

Mateusz Mil,

Sasza Muzheiko,

Adam Niedźwiedź,

Ewa Niespodziana,

Kamil Popławski,

Mariusz Tomczak,

Daniel Tracz,

Kamila Warzecha,

Mateusz Zapotocki,

Ola Zbinkowska,

Daria Zhalina.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.