Rebecca Black zasłynęła piosenką "Friday". Po 5 latach wraca z nowym utworem i... wyglądem. Dzieło natury? Oj, chyba nie tylko

Rebecca Black dała się poznać 5 lat temu jako autorka viralowego hitu "Friday". Teraz powraca z nowym utworem.

Rebecca Black w 2011 r. zadebiutowała utworem "Friday". Zapewnił on jej dużą popularność, ale też naraził na mocną krytykę. Infantylny tekst piosenki i wątpliwy talent wokalny 14-latki zostały po prostu wyśmiane, ale jeśli sądzicie, że to ją zniechęciło do robienia kariery muzycznej, to wyprowadzamy Was z błędu. Rebecca wraca po 5 latach z utworem "The Great Divide" z nowym brzmieniem i... nowym wyglądem.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Amerykanka dojrzała - jest już kobietą, a nie dziewczynką. Nie możemy jednak oprzeć się wrażeniu, że nie wszystkie zmiany w jej wyglądzie są dziełem natury. W oczy rzucają się nieproporcjonalnie duże usta a la Kylie Jenner. Czyżby najmłodsza z rodu Kardashianów zainspirowała kolejną fankę? Przyznajcie, że dziewczyny są do siebie bardzo podobne.

Zobacz wideo

Jeśli chodzi o nową twórczość Rebecci... O gustach się ponoć nie dyskutuje, więc ocenę "The Great Divide" pozostawiamy Wam.

Chciałam udowodnić wszystkim, jak bardzo się mylili - mówi Black.

Udało jej się?

 

WJ

Jak Ci się podoba nowy utwór Rebecci Black?
Więcej o:
Komentarze (16)
Rebecca Black zasłynęła piosenką "Friday". Po 5 latach wraca z nowym utworem i... wyglądem. Dzieło natury? Oj, chyba nie tylko
Zaloguj się
 • Gość: Ewa

  Oceniono 3 razy 3

  "Rebecci" tsa...proponuję wyjść z gimnazjum i nauczyć się odmiany w języku polskim.

 • ciulowaty

  Oceniono 1 raz 1

  W dzisiejszych czasach zabiega się o plebs. Bo plebs ma kupować, plebs ma klikać. Muzyka dla plebsu, to w zasadzie już od połowy lat 90-tych jest dominująca kwestia. Ale wygląd dla plebsu to kwestia ostatnich lat.

  Tylko osobniki bardzo prymitywne lubią ten wygląd: napompowane usta, ostry makijaż. Faceci, co jak zwierzęta, muszą ru.... To ich stymuluje, bo nie mają ani wyrafinowania, ani wyobraźni, rzeczy takie jak naturalność, zapach, inteligencja nijak na nich nie działają.

  To w ciul smutne, że te wszystkie waanabe dziewczynki robią z siebie obrzydłe gumowe lalki, by zaistnieć w świecie muzyki, czy ogólnie szerzej, celebrytyzmu (który, sam z siebie, jest obrzydliwy, również sterowany przez koncerny i oligarchię).

 • Gość: Jarecki

  Oceniono 1 raz 1

  Utwór fajny, ale z tym ustami to przesadziła. Wystarczy sobie porównać jej wygląd z teledysku "My moment".

 • donald.szuja

  Oceniono 1 raz 1

  H D i K K.

 • Gość: leo

  0

  Masakra

 • Gość: edek

  0

  OMG, piosenka brzmi jakby była wyprodukowana w 8bitowym generatorze piosenek pop, albo w ogóle, w programiku do nauki komponowania dla dzieci w przedszkolu... z kolei Rebeka wygląda jakby zaprojektował ją generator pustaków

 • Gość: elza

  0

  Lepsze od nowej Lady Gagi i jej Perfect Illusion, zdecydowanie zaskoczenie.

 • Gość: Andrzejanusz

  0

  Najnowszy utwór! A ja myślałem ze to zwykła piosenka.

 • Gość: ktosik

  0

  ale beznadziejne dziewczę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX