Małgorzata Foremniak jako Elizabeth Taylor. Suknia, włosy! Wygląda GENIALNIE

Małgorzata Foremniak wciela się w Elizabeth Taylor na deskach Teatru Imka. Nie możemy wprost oderwać wzroku od ucharakteryzowanej aktorki. Prezentuje się wspaniale.

Jednym z największych aktorskich wyzwań jest wcielić się w legendę kina. To zadanie na swoje barki wzięła Małgorzata Foremniak, która to gra tytułową rolę w spektaklu "Być jak Elizabeth Taylor". Jeżeli zdjęcia z próby do tego przedstawienia choć w połowie oddają kunszt samej aktorskiej kreacji, to z pewnością warto wybrać się do Teatru Imka. Foremniak wygląda po prostu r e w e l a c y j n i e. Stylizacja a la Elizabeth Taylor jest jakby stworzona dla niej. Kto by pomyślał?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Spektakl "Być jak Elizabeth Taylor" wyreżyserował Jakub Przebindowski (możecie go kojarzyć nie tylko jako autora sztuk teatralnych, lecz także jako aktora seriali "Na dobre i na złe" czy "Na Wspólnej"). Kostiumy, które tak nas zachwycają, to już dzieło projektanta Tomasza Osslolińskiego. Dramat opowiada o losach najsłynniejszej pary Hollywood Elizabeth Taylor (Małgorzata Foremniak) i Richarda Burtona (Paweł Deląg), a dokładnie o wieczorze, gdy postanawiają ponownie się rozstać. 

ZI