Maja Sablewska wymownie: Wiem, czego nie chcę. Smak wolności. Koniec związku z Mazolewskim?

Maja Sablewska rozstała się z Wojciechem Mazolewskim? Seria wpisów na Instagramie nie pozostawia wiele złudzeń.

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski rozstali się? To pytanie samo nasuwa się na myśl, gdy prześledzi się kilka ostatnich postów na Instagramie stylistki. W sobotę napisała wymownie:

Wspaniały mężczyzna powiedział mi dziś... "może nie wiem czego chce / ale na pewno wiem czego nie chcę". Ja też wiem czego nie chcę... Szkoda życia. Dzięki Osk ?? LoVeM #sablewska #change - czytamy wpis Sablewskiej.
 

Na tym jednak nie koniec. W krótkim odstępie czasu Sablewska wrzuciła kolejne posty:

SMAK WOLNOŚCI. LoVe M #sablewska #new #life - pisała dzień później.
 
"Całym sobą płacisz za wolność – więc to wolnością nazywaj, że możesz, płacąc ciągle na nowo, siebie posiadać". Jan P. II Wolność dodaje skrzydeł. Bezcenna jest.LoVe M #sablewska #new #life #love
 

A tu już wpisy z poniedziałku:

Życie jest łatwiejsze z przyjaciółmi - czytamy na zdjęciu dodanym przez Sablewską.
 
Jedno słowo: ULGA. Dobrego dnia LoVe M #sablewska #new #life - napisała stylistka kilka godzin później
 

Czy te wpisy opublikowała kobieta po rozstaniu? Informatorzy Pudelka nie mają wątpliwości.

Wiele rzeczy o których się pisało to była prawda. Niedawno wydarzyło się coś co przelało czarę goryczy. Majka nie wytrzymała i zakończyła związek, który już od mniej więcej roku przechodził kryzys - czytamy na serwisie.

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski byli  parą od jesieni 2011 roku. Ich związek wydawał się bliski ideałowi, ogłosili nawet zaręczyny, ale we wrześniu 2015 roku dopadł ich kryzys. Para rozstała się na kilka miesięcy. Wówczas tabloidy jako powód podawały niewierność muzyka. Podobno zaangażować się miał w relację z Natalią Rybicką, żadna ze stron nie zabrała jednak glosy w tej sprawie.

Mniej więcej pół roku później para znów wróciła do siebie. Podobno mieli nawet odnowić zaręczyny. Wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze. Para spędzała razem wakacje, ale też zaczęła na powrót pokazywać się publicznie. Tak wyglądali razem na pokazie mody Roberta Kupisza w czerwcu:

ZI

 

Czy Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski rozstali się?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.