Maja Sablewska i Mazolewski W KOŃCU razem na imprezie. Wielkie wejście przyćmiła wpadka. Chwila nieuwagi i...

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski oficjalnie potwierdzili swój powrót jako pary, idąc razem na pokaz Roberta Kupisza. Stylistka pokazała jednak coś więcej niż fakt, że znów jest w związku z muzykiem.

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski zarówno swoje rozstanie, jak i potem swój powrót komentowali raczej nie wprost. Zagadkowe , choć z podtekstem, zdjęcia na Facebooku , potem zdjęcia paparazzi pośrednio świadczyły, że para zażegnała kryzys. Teraz jednak oficjalnie pojawili się razem na pokazie Roberta Kupisza w Soho Factory w Warszawie, nie ma więc już żadnych wątpliwości, że są razem.

Nie brakowało czułych spojrzeń, gestów, dotyków, ale zdarzyła się też wpadka. Stylistce wyleciało z głowy, że przy tak krótkiej mini, trzeba nieustannie mieć na uwadze, jak się siedzi i jak są ułożone nogi.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Maja Sablewska i muzyk jazzowy są parą od 2011 roku. W kwietniu media obiegła wiadomość o ich zaręczynach. Nie zakończyło to jednak kłopotów. Plotki o tym, że Wojtek Mazolewski nie potrafi zrezygnować z towarzystwa innych pięknych kobiet pojawiały się co jakiś czas. To jego zdrada miała być powodem, dla którego w 2015 roku para rozstała się.

Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.