Maja Sablewska i Mazolewski wrócili do siebie? Oni nie komentują, ale DOWODY znaleźliśmy gdzieś indziej

Związek stylistyki i muzyka nigdy nie należał do najłatwiejszych. Wszystko wskazuje na to, że problemy już za nimi.
Sablewska i Mazolewski znowu razem? Wszystko wskazuje na to, że udało im się pokonać trudności Informacje o tym, że Maja Sablewska postanowiła zakończyć związek z Wojtkiem Mazolewskim pojawiły się jesienią zeszłego roku. Informacja ta była zaskakująca, ponieważ jeszcze pół roku wcześniej Sablewska pokazywała się z pierścionkiem zaręczynowym. Powód rozstania? Zdrada muzyka. Wkrótce potem media spekulowały o tym, że Sablewska postanowiła dać ukochanemu kolejną szansę. Sami zainteresowani nie komentowali sprawy, ale ich aktywność w sieci może być pewną wskazówką. Mazolewski wysłał (byłej) ukochanej wirtualne kwiaty na Facebooku. Sablewska swój komentarz opatrzyła serduszkiem. Jak myślicie, czy to już przesądza sprawę?

Informacje o tym, że Maja Sablewska postanowiła zakończyć związek z Wojtkiem Mazolewskim, z którym spotykała się do 2011, pojawiły się jesienią zeszłego roku. Informacja na tyle zaskakująca, że jeszcze pół roku wcześniej Sablewska zaczęła pokazywać się z pierścionkiem zaręczynowym. Powód rozstania? Zdrada muzyka.

Wkrótce potem media spekulowały o tym, że Sablewska postanowiła dać ukochanemu kolejną szansę. Oni sprawy oficjalnie nie komentowali, ale ich aktywność w sieci dawała parę wskazówek. Pamiętacie zdjęcie pary w jeansach? Teraz mamy bardziej rozstrzygające dowody ;)

Mazolewski wysłał (byłej) ukochanej wirtualne kwiaty na Facebooku. Opatrzone serduszkiem. Tym samym Sablewska odpłaciła się w komentarzu.

 

 

 

Maja Sablewska Facebook.com

 

 

Jak myślicie, czy to już przesądza sprawę? ;)

 

 

EK

 

Więcej o: