Filip Chajzer kpi z Agaty Młynarskiej. "Kiepsko to trzymać kij od mopa..." Fani zachwyceni

Filip Chajzer słynie z ciętego języka, dlatego jego kontrowersyjne i bezpośrednie wypowiedzi nikogo już nie szokują. Tym razem prezenter postanowił skrytykować postawę Agaty Młynarskiej, która narzekała na polskich turystów.

Filip Chajzer i Agata Młynarska mijają się w kwestiach światopoglądowych, przez co zdarza się, że wchodzą ze sobą w polemikę. Kiedy w zeszłym roku dziennikarka skrytykowała program "Mali Giganci", Chajzer bardzo szybko odpowiedział jej na Facebooku. Podobnie miała się rzecz, gdy kilka dni temu Młynarska bardzo stanowczo wypowiedziała się na o polskich plażowiczach. W tym przypadku znów nie trzeba było długo czekać na kąśliwą odpowiedź ze strony prezentera.

Dziennikarz wrzucił właśnie na swój profil na Facebooku zdjęcie z plaży w Kołobrzegu, którym bezpośrednio odnosi się do krytycznych słów Agaty Młynarskiej.

Kiepscy pozdrawiają Agatę. Btw. Kiepsko to trzymać kij od mopa nie tam gdzie trzeba:) POLSKIE PLAŻE - NAJLEPSZE NA ŚWIECIE. TAK JAK LUDZIE - podsumował.

Fani byli zachwyceni błyskotliwym postem dziennikarza, czego wyraz dali w komentarzach.

Jesteś Wielki, tekst z kijem mnie rozłożył :) Ja też jadę niedługo nad nasze morze i to o zgrozo z dwójką dzieci - 3-latką i miesięczniakiem, wiec hałas do potęgi i to na rożne sposoby, do tego muszę zabrać namiocik na plażę, coby Młodego nie zawiało i miał gdzie spać, do tego cyca będę wywalać, bo Młody jeść musi często i nerwowo, a do tego mój brzuch miesiąc po porodzie wciąż wygląda jakby był w ciąży gastronomicznej, wiec oby Pani Agata na nas nie trafiła, bo od razu do psychiatry musiałaby się udać. Tyle przeciętności to ona raczej nie udźwignie - śmiano się.

MK

Więcej o: