Malia Obama przyłapana na imprezie w... Amsterdamie. "To znakomita tancerka"

Maila Obama została przyłapana w jednym z amsterdamskich klubów. Niestety, wideo z szalejącą na parkiecie córką Baracka Obamy szybko zostało usunięte z sieci.

Malia Obama, starsza córka Baracka Obamy przyjechała do Amsterdamu razem z mamą i siostrą, aby wesprzeć akcję Let Girls Learn, poświęconą upowszechnieniu edukacji dziewcząt, które nie mają dostępu do wykształcenia. W ramach projektu  cała trójka odwiedzi także w najbliższym czasie Maroko i Liberię.

Jednak Malia Obama wykorzystała czas w Amsterdamie nie tylko na poważne rzeczy. Wieczorem widziano ją na imprezie w klubie Sugar Factory, gdzie ktoś nagrał jej szaleństwa na parkiecie. Wideo niestety szybko zniknęło z sieci. Zachowały się natomiast relacje świadków.

To znakomita tancerka, taka jak jej ojciec -cytuje słowa wyraźnie podpitego DJ Yuri Roest DeepHouseAmsterdam.com - Jest bardzo elastyczna, ma dobre biodra.

Malia Obama właśnie skończyła szkołę i rozpoczęła tzw. "gap year", czyli rok przerwy przed rozpoczęciem nauki na studiach. Córka Baracka Obamy ma wejść w poczet studentów Harvardu w 2017 roku.

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.