Michelle i Barack Obama polecieli na Kubę z córkami. Sukienki piękne. Ale spójrzcie na BUTY Malii i Sashy. Zgodne z etykietą?!

Barack Obama razem z Michelle i córkami odbywa właśnie historyczną podróż na Kubę. Choć zagraniczne media skupiły się na kreacji Pierwszej Damy, my przypatrzyliśmy się córkom prezydenckiej pary. Ich stylizacje są bardzo ciekawe.

Barack Obama rozpoczął w niedzielę wizytę na Kubie. Nie jest to zwykła podróż służbowa - ta jest przełomowa, bo amerykański prezydent pojawia się w tym kraju po raz pierwszy od 88 lat. Przed Obamą stoi ważne zadanie, a podczas pełnienia zadań wspiera go rodzina.

Zagraniczne media "lifestyle'owe" skupiają się przede wszystkim na kreacji Michelle . To sukienka od Caroliny Herrery, a jej cena wynosi 2.190 $, czyli 9.076 zł. Ładna? Tak, ale spójrzcie na "prezydentówny".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Po wyjściu z samolotu rodzina Obamów musiała chronić się przed ulewnym deszczem. Malia zamieniła baleriny na wygodne i masywne... sneakersy. Sasha od razu pokazała się w sportowym obuwiu przypominającym Vansy.

Jak widać, córki prezydenta USA stawiają przede wszystkim na wygodę. Sukienka i adidasy? Zestaw idealny. Ciekawe czy tata nie miał nic przeciwko ;) My popieramy!

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.