Grzesiek i Ania z "Rolnika..." będą mieli dziecko? Wymowny wpis na FB: Ja wóda i mecz, a żona...

Grzesiek i Ania spodziewają się dziecka? Rolnik zasugerował to na Facebooku.

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" zostanie ojcem? Jeżeli tak, będzie to pierwsze dziecko pary, która poznała się dzięki programowi.

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Grzesiek zobaczył zdjęcie Ani jeszcze na etapie eliminacji i od razu wiedział, że to Ona. Potem była już tylko formalność: przejść wspólnie przez program i wziąć ślub. A teraz? Teraz rolnik zamieścił na Facebooku wielce wymowny wpis:

Kierunek Bieszczady. Przystanek Łańcut. A wieczorem wóda i mecz... przynajmniej ja, bo moja żona to jakiś soczek i lody z musztardą wybrała.
Update: Anię nie boli ząb - dopisał chwilę później.

Kto zna zachcianki kobiet w ciąży, dla tego lody z musztardą nie będą żadnym egzotycznym zestawieniem. Z drugiej strony Grzesiek to człowiek o ogromnym poczuciu humoru, zatem mogła to być po prostu swobodna twórczość obliczona na efekt.

Oddajmy jednak głos fanom sympatycznej pary.

Czyżby lody z musztardą oznaczały powiększenie rodzinki Bardowskich?
Gratulacje. Lody z musztardą dwa razy jadłam. To znaczy jedno - pisały fanki.

Jest tylko jedno "ale". Wpis o zębie to szyfr. Kto oglądał "Chłopaków do wzięcia" wie, o co chodzi.

"Jak boli kobietę ząb, to jest kobieta w ciąży i to odczuwa" - mówi bohaterka serialu.

Jeżeli chcecie poznać opinię specjalistów od dekryptażu z Plotek.pl, to sprawa wygląda następująco. Wpis o lodach z musztardą jest klasyczną podpuchą, żeby fanom pary podnieść odrobinę ciśnienie. Żeby nie podnieść za bardzo, Grzesiek zamieścił wpis numer 2 (o zębie), który anuluje wpis numer 1 (o lodach z musztardą). Czyli: Ani nie boli ząb = Ania nie jest w ciąży.

Tyle zamieszania o lody z musztardą, uwierzylibyście? A wszystkim Aniom, zarówno w ciąży jak i nie, dedykujemy szlagier "Oj, Aniu Aniu" autorstwa innego rolnika, Adama:

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.