Kristen Stewart i Robert Pattinson po raz pierwszy od lat pojawili się razem na tej samej imprezie. Przyszli osobno, ale... TEN szczegół mógł wam umknąć

Kristen Stewart i Robert Pattinson po rozstaniu nie pokazywali się razem na salonach. Wczoraj oboje przyszli na galę MET 2016. Aktorzy nie pozowali razem do zdjęć, ale ich fani i tak dostrzegli BARDZO CIEKAWY szczegół.

Kristen Stewart i Robert Pattinson tworzyli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Skandal związany ze zdradą, jakiej dopuściła się aktorka, do tej pory wzbudza wśród fanów sagi "Zmierzch", w której zagrały gwiazdy, ogromne emocje.

Stewart i Pattinson od rozstania się unikają i do tej pory nie pokazywali się na tych samych imprezach. Tym większym zaskoczeniem mógł więc być fakt, że oboje pojawili się na wczorajszej MET Gala 2016.

Kristen Stewart na galę przyszła sama, bez swojej dziewczyny, wokalistki Soko. Na wsparcie mógł za to liczyć Robert Pattinson , któremu towarzyszyła narzeczona, FKA Twigs. Choć byli kochankowie nie pozowali razem do zdjęć i nie wiemy, czy doszło między nimi do jakiejkolwiek interakcji, to ich fani i tak zdołali dostrzec coś, co ich połączyło.

Okazuje się bowiem, że zarówno Stewart, jak i Pattinson mieli wczoraj na sobie niemal identyczne... kolczyki! Ten drobny szczegół, który z pewnością mógł ujść Waszej uwadze, wypatrzył jeden z internautów, a jego "odkrycie" wywołało pośród fanów "Robsten", jak pieszczotliwie mówi się w sieci na związek aktorów, prawdziwe poruszenie.

Dla Kristen Stewart wizyta na MET Gali 2016 musiała być bardzo nerwowym przeżyciem. Poza Pattinsonem i jego narzeczoną, na imprezie obecna była bowiem także... Liberty Ross, żona Ruperta Sandersa, z którym aktorka zdradziła swojego ówczesnego chłopaka.

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.