Barbara Kurdej-Szatan odgryza się Joannie Horodyńskiej. Wtrąca się dziewczyna Artura Szpilki: Padłam i leżę

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na krytykę ze strony Joanny Horodyńskiej. Swoje trzy grosze dodała także Kamila Wybrańczyk, która stanęła po stronie aktorki.

Joanna Horodyńska w programie "Aleja Sław" w Polsat Cafe ostro skrytykowała styl Barbary Kurdej-Szatan . Ba, nazwała ją nawet "najgorzej ubraną aktorką".

Jest to dla mnie osoba, która obecnie jest najgorzej ubraną w Polsce aktorką, celebrytką. Nie ma w niej nic, może niski ton głosu - to jest coś interesującego w niej - mówiła Horodyńska w programie.

<< ZOBACZ, JAK UBIERA SIĘ KURDEJ-SZATAN >>

Barbara Kurdej-Szatan nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi. Na swoim Facebooku napisała :

Mówię do męża i przyjaciółki - "podobno Horodyńska wytypowała mnie najgorzej ubraną Polką..." , a Oni na to, równocześnie - ".......... a kto to jest Horodyńska ...? " - czytamy we wpisie.

Post Kurdej-Szatan spodobał się jej fanom. Polubiło go ponad 13 tysięcy osób! Wśród nich znalazła się także Kamila Wybrańczyk , czyli ukochana Artura Szpilki .

Padłam, leżę i nie wstanę. Szczerze to tez nie wiem, kto to jest. Nie to jak wyglądasz, lecz to co masz w środku tworzy blask w którym każdy defekt ciała jest niewidoczny. Ja widzę wspaniałą kobietę!? pozdrawiam - skomentowała.

Horodyńska nie pierwszy raz w ostrych słowach ocenia styl polskich gwiazd, nie pierwszy raz też oceniana osoba nie odniosła się do krytyki z entuzjazmem. Waszym zdaniem powinny reagować czy pozwolić Horodyńskiej mówić, co chce?

Zobacz wideo

ZI

Kurdej-Szatan powinna odpowiadać Horodyńskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.