Paris Jackson zmieniła fryzurę! Nie wszystko poszło zgodnie z planem. "Tak to jest, kiedy próbujesz..."

Córka Michaela Jacksona zmieniła wizerunek. Inspiracją był... David Bowie?

Paris Jackson , córka Michaela Jacksona, kończy w tym roku 18 lat. Nastolatka ciężko przeżyła śmierć swojego ojca, walczyła z depresją, a nawet próbowała popełnić samobójstwo.

Na szczęście, od pewnego czasu Paris znowu jest w dobrej formie psychicznej i coraz chętniej pokazuje w sieci sceny ze swojego prywatnego życia.

Kilka dni temu Jackson zaskoczyła wszystkich, prezentując nową fryzurę. Okazuje się, że nastolatka ścięła swoje długie włosy na krótko i przefarbowała je na truskawkowy blond. Z podpisu pod opublikowanym przez Paris na Instagramie zdjęciem wynika jednak, że to nie koniec jej metamorfozy.

"Tak to jest, gdy próbujesz z kruczoczarnych włosów stać się platynową blondynką! Muszę docenić moje pomarańczową fryzurę, zmiany, zmiany, zmiany!" - napisała Paris Jackson .

Córka Króla Popu z humorem podeszła jednak do tej wpadki i uznała, że to doskonały pretekst do złożenia hołdu Davidowi Bowiemu , bo jej fryzura naprawdę przypomina tę, którą przed laty nosił zmarły w styczniu muzyk. Na jednej z fotografii Paris ma nawet namalowaną na twarzy błyskawicę - słynny znak rozpoznawczy Bowiego.

 

Podoba się Wam Jackson w takim wydaniu?

Zobacz wideo

IN

Więcej o: