"Barwy szczęścia". Tragedia! Rosjanie zaatakowali Igę i Piotra podczas spaceru z dziećmi

Dramatyczne chwile w serialu "Barwy szczęścia"! Czy Piotr i Iga zapłacą życiem za to, że nie podporządkowali się rosyjskim biznesmenom? Zobacz streszczenie odcinków 1389-1392. Emisja1-4.02.

Artura ( Jacek Rozenek ) martwi rozgłos jaki zyskała w mediach sprawa Rosjan, nie zdaje sobie sprawy, że to Marta ( Katarzyna Zielińska ) w dużej mierze przyczyniła się do jej nagłośnienia. Iga ( Ada Fijał ) obawia się zemsty szefów, ale jej mąż jest przekonany, że nic im ze strony Wadima i Władimira nie zagraża i decyduje się opowiedzieć przed kamerą o kulisach przejęcia wydawnictwa.

Mimo obaw Kasi ( Katarzyna Glinka ) sprawę Rosjan zaczyna drążyć Łukasz (Michał Rolnicki). Po nagraniu wywiadu z Piotrem (Piotr Jankowski) Sadowski idzie do G&G i zadaje Janiszewskiemu niewygodne pytania. O sprawę wypytuje także Martę i Artura. Chowański uważa, że swoim zachowaniem Walawski ściągnie na nich wszystkich nieszczęście.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA >>

Na odpowiedź Rosjan nie trzeba długo czekać - w kierunku spacerujących w parku Igi (Ada Fijał), Piotra i ich dzieci padają strzały

Czy Piotr przeżyje zamach? I kto będzie następny na celowniku zabójców? Oglądaj " Barwy szczęścia " w lutym o 20:05 na TVP2.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.