Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie męża... bez spodni. "Dumna! Brawo, kochanie". Powód? Wyjątkowy

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie męża. Bez koszulki. Pokazała też jego zdjęcie bez spodni - z czasów, kiedy był jeszcze chłopcem.

Robert Lewandowski w plebiscycie Złota Piłka FIFA zajął 4. miejsce. To niebywały sukces, który jego żona, Anna Lewandowska , uczciła między innymi ciekawym wpisem na Facebooku. Trenerka zestawiła współczesne zdjęcie Roberta Lewandowskiego bez koszulki z... jego dziecięcym zdjęciem, na którym pozuje w samych slipkach.

O podobieństwie nie będziemy się tu wypowiadać, dość zauważyć, że Robert Lewandowski od małego miał skłonność do pracy nad ciałem, dzięki czemu dzisiaj wygląda jak młody bóg. Dodamy tylko, że byliśmy bardziej niż pewni, że pod takimi zdjęciami znajdziemy gorące wpisy fanek rozpływających się nad fantastyczną sylwetką sportowca. Tymczasem większość wpisów to były dywagacje, czy polscy piłkarze już wcześniej byli wysoko w tym zestawieniu FIFY. Robertowi Lewandowskiemu gratulujemy zatem nie tylko 4. miejsca, ale i naprawdę wiernych fanów sportowych.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.