Eliza z "Warsaw Shore" jest w DRUGIEJ CIĄŻY! Zdradziła, który to miesiąc. "Aż się boję"

Eliza i Trybson po raz drugi zostaną rodzicami. "JESTEM W CIĄŻY! To 6 tydzień mojej fasolki. Rodzinka Trybsiaków coraz większa" - napisała Eliza na Facebooku.

Takich wieści mało kto się spodziewał. Eliza z " Warsaw Shore " i Trybson dopiero co zostali rodzicami, teraz Eliza ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Dobre wieści przekazała za pomocą Facebooka.

Szczęśliwego Nowego Roku kochane mordeczki od naszej czwóreczki. Tak czwóreczki. Bo JESTEM W CIĄŻY! To 6 tydzień mojej fasolki. Rodzinka Trybsiaków coraz większa - napisała. Młoda mama zrezygnowała z alkoholu. - Dowiedziałam się dokładnie przedwczoraj także sylwester na trzeźwo mnie czeka ;D A Wam życzę aby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego - dodała .

Druga ciąża to jednak nie koniec zmian w jej życiu. Mimo że nie wszyscy przyklasnęli jej karierze wokalnej, Eliza zapowiedziała, że zamierza ją kontynuować.

Nowy Rok i nowe postanowienia! Kolejna ciąża, która znowu zmieni nasze życie o 180 stopni, przeprowadzka w inne miejsce, nowe piosenki, większy samochód, otwieram kanał na YouTube, robię prawo jazdy i wiele innych rzeczy mnie czeka. To będzie intensywny rok. Będzie ciężko ale dam radę, kto jak nie ja - napisała.

Pod wpisem posypały się komentarze z gratulacjami. Głos zabrała sama Eliza, która przyznała, że trochę boi się tego, jak poradzi sobie z dwójką dzieci.

Dziękować, będzie mi baaardzo ciężko z drugim dzieckiem, aż się boję... Ale muszę dać radę!

Komentarz na Facebook.com/ElizaWarsawShoreMTVKomentarz na Facebook.com/ElizaWarsawShoreMTV Facebook.com/ElizaWarsawShoreMTV Facebook.com/ElizaWarsawShoreMTV

Przy okazji Eliza pochwaliła się, że po Sylwestrze obudziła się bez kaca.

Sugestywne zdjęcie w Sylwestra zamieścił także Trybson.

Przypomnijmy, że pierwsze dziecko Elizy i Trybsona, Victoria Elizabeth Trybała, przyszła na świat w październiku 2014 roku .

Zobaczcie też, jak Eliza i Trybson poradzili sobie w teście przedmałżeńskim.

Zobacz wideo

BP

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: