Kolejna życiowa rewolucja u Karoliny Ferenstein-Kraśko. Już nie możemy się doczekać!

Nic jeszcze nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale Karolina Ferenstein-Kraśko najprawdopodobniej dostanie własny program telewizyjny.

Informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez żadną ze stacji telewizyjnych, ale wszystko wskazuje na to, że Karolina Ferenstein-Kraśko dostała własny program w TV! Tak przynajmniej można wywnioskować ze zdjęć, jakie opublikowała na Facebooku. Hashtagi również są wymowne:

#nowyprogram, #nieokoniach, #czasamizabiurkiem, #jesieniaogladajcie.

Karolina Ferenstein-KraśkoKarolina Ferenstein-Kraśko Screen z Facebook.com/Karolina Ferenstein-Kraśko Screen z Facebook.com/Karolina Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko jest bardzo tajemnicza i jedyne, co zdradziła, że program nie będzie dotyczył tematu jej ulubionych koni. Tajemnicą poliszynela jest, że żona Piotra Kraśki będzie ratowała firmy, którym grozi bankructwo.

W ten sposób wpisze się w bardzo modny obecnie nurt w telewizji, w którym gwiazdy pomagają biznesmenom. Robi to od lat Magda Gessler, ratująca restauracje i robiła to Małgorzata Rozenek, wyciągająca z tarapatów podupadające hotele. Magdzie Gessler idzie to świetnie, Rozenek jednak nie sprawdziła się w swojej roli. Do której z nich będzie bliżej Karolinie Ferenstein-Kraśko? Przekonamy się najwcześniej jesienią.

Zobacz wideo

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.