Restauracja mamy Jessiki Mercedes ma kłopoty? Blogerka dementuje. Internauci swoje. Włącza się jej brat. I to na ostro

Wszystko zaczęło się od apelu, jaki na Facebooku wystosowało "Vogule Poland". Potem rozpętała się prawdziwa burza.

Apel "Vogule Poland" na Facebooku był dość jednoznaczny w wymowie: restauracji, która należy od mamy Jessiki Mercedes, przydałaby się pomoc... Magdy Gessler . Oto jego treść :

Droga pani Magda Gessler. Bardzo prosimy o zaopiekowanie się restauracją Flirt w Poznaniu, należącą do mamy Jessiki Mercedes. Przyda jej się pomoc. Zobaczcie zresztą sami.

Tutaj pojawił się link do strony internetowej restauracji. Strona faktycznie wygląda, jakby zaprojektowano ją 20 lat temu i od tamtej pory nie unowocześniano, ale tu raczej przydałaby się pomoc zdolnego informatyka, a nie Magdy Gessler. Jednak nie w tym rzecz. Wezwana do tablicy Jessica Mercedes odpowiedziała:

To NIE JEST restauracja mojej mamy.

Internauci zignorowali treść odpowiedzi i skupili się na formie (blogerka w pierwszej edycji tekstu miała niewłaściwy szyk słów, potem go poprawiła).

Dziwne, że córka, która ma takie znajomości w świecie social media, nie załatwiła chociaż agencji, która ogarnęłaby stronę online - napisał kolejny internauta, jakby nie czytał dementi Jessiki Mercedes.
To nie jest strona, ani restauracja mojej Mamy - powtórzyła.

Trochę jak grochem o ścianę, bo jeden z następnych wpisów brzmiał:

Z tego co czytałem, to jej mama przejęła i wyremontowała ten lokal, a Wy wrzuciliście stare zdjęcia dawnej knajpy. Teraz to wygląda tak - napisał internauta i podał ten link .

Restauracja FlirtRestauracja Flirt Screen z Facebook.com/restauracjaflirt Screen z Facebook.com/restauracjaflirt

Ten akurat wpis blogerki z jakiegoś powodu zniknął z dyskusji, ale przytoczył go jeden z dyskutantów:

To nie są zdjęcia tej restauracji! To są zdjęcia sprzed 10 lat nieistniejącej knajpy, która nie należała do mojej Mamy - wyjaśniła rzeczowo.

I wtedy do sporu włączył się brat blogerki, Justin Kirschner. Już nie był tak dyplomatyczny.

To nie jest restauracja naszej mamy. Więc po co kłamiesz. Ta knajpa nie istnieje. A propos, nie próbowałeś nawet jedzenia w prawdziwej restauracji mamy i nie masz pojęcia, jak ona gotuje. Dzięki niej nauczyłem się gotować i w wieku 19 lat, proszę, zoba cz sobie, co gotuję - napisał i podał link do swojego konta na Instagramie.

Potrawy autorstwa Justina KirschneraPotrawy autorstwa Justina Kirschnera Screen z Instagram.com/justin_kirschner/ Screen z Instagram.com/justin_kirschner/

Justin Kirschner jest kucharzem, uczestnikiem ostatniej edycji programu "Hell's Kitchen".

Więc skończcie kłamać, bo jesteście słabiutcy i fałszywi. Miłego jedzenia ziemniaków z cebulą przed komputerem. Pamiętaj, żeby kibelek sobie pod tyłkiem posadzić, bo możesz nie nadążyć z kłamaniem, a to trudna sztuka. Gratulacje głupoty i bycia fakeeee as fuck - kończy swoją wypowiedź Kirschner.

Jak jest naprawdę? Rację ma blogerka i jej brat. W miejscu wskazanym przez "Vogule Poland" nie ma żadnej restauracji, owszem, jest kawiarnia, która nie ma nic wspólnego z nikim z rodziny Jessiki Mercedes.

To miejsce nie istnieje, a najlepsze jest to, że to miejsce stoi puste. Meble, które tam być może są pokazane - tego nie ma. To było kiedyś - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl menedżerka kawiarni.

Wpis na profilu Vogule PolandWpis na profilu Vogule Poland Screen z Facebook.com/Vogule Poland Screen z Facebook.com/Vogule Poland

Komentarze na profilu Vogule PolandKomentarze na profilu Vogule Poland Screen z Facebook.com/Vogule Poland Screen z Facebook.com/Vogule Poland

alex

Jessica MercedesJessica Mercedes Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: