Małgorzata Kożuchowska wraca na plan filmowy. Co z dzieckiem? "Jeśli będzie trzeba, dostanie..."

Aktorka kilka miesięcy temu została mamą. Mimo opieki nad kilkumiesięcznym synem, Janem Franciszkiem, nie zwalnia zawodowego tempa.

Małgorzatę Kożuchowską w przyszłym roku będzie można zobaczyć nie tylko w serialu "Rodzinka.pl", ale i na dużym ekranie. Na przełomie lipca i sierpnia ruszają zdjęcia do nowego filmu, w którym zagra jedną z głównych ról. Produkcja dokłada wszelkich starań, aby aktorka na planie filmowym mogła przebywać z synem. Film bowiem kręcony będzie w Warszawie i w Płocku. A jakie warunki producenci oferują Kożuchowskiej i jej synowi?

Jeśli będzie trzeba, Małgosia będzie miała do dyspozycji kamper, żeby synek aktorki był blisko niej, a w przerwach będą mieli czas dla siebie. Wszystko zależy od tego, jak będą rozpisane dni zdjęciowe. Na planie będą też inne młode mamy, dlatego będziemy przygotowani, aby było wszystko, co potrzebne - możemy się dowiedzieć z rozmowy portalu Afterparty.pl z osobami pracującymi przy produkcji.

Za produkcję filmu odpowiedzialny będzie Federico Film. Przebojem tej wytwórni jest film "Mój rower" z udziałem Artura Żmijewskiego i Michała Urbaniaka, który okazał się kasowym i medialnym sukcesem.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.