Aneta Zając tak dobrze nie wyglądała dawno. Ale tabloidy piszą o chorej tarczycy i przybraniu na wadze. Mamy komentarz menedżerki

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że aktorka ma chorą tarczycę i w efekcie stosowania terapii hormonalnej, przybrała na wadze. Naszym zdaniem wygląda świetnie! O tym, że tak też się czuje, powiedziała w rozmowie z nami jej menedżerka.

Aneta Zając była jednym z gości imprezy Fruits & Wine w warszawskim klubie Solec 63 Prestige. Na tę okazję wybrała luźną, sweterkową sukienkę, a "look" urozmaiciła szpilkami w kolorowy wzór i efektowną cekinową torebką. Aktorka prezentowała się bardzo świeżo i dziewczęco.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na początku czerwca w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że aktorka zmaga się z chorobą tarczycy, a terapia hormonalna, którą podjęła, miała być odpowiedzialna za jej przybranie na wadze. Naszym zdaniem Zając wygląda świetnie, co potwierdzają zdjęcia ze środowej imprezy. Menedżerka aktorki w rozmowie z Plotek.pl potwierdziła informacje o chorobie.

U Anety wykryto niedawno chorobę tarczycy. Podjęła leczenie, ale czuje się świetnie. Świetnie też wygląda - powiedziała nam menedżerka aktorki.

Absolutnie się z tym zgadzamy. A jak Wam podoba się aktorka we tej stylizacji?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: