"Oglądaj z Trybsonami" za nami, a u Pawła i Eweliny na FB hejt, jakiego nie widział internet. "Co tu się denerwować na wieśniaka?"

Jesteśmy świadkami nowej wojny w internecie? Kiedyś zgodna ekipa z "Warsaw Shore", teraz walczy ze sobą, nie przebierając w słowach. Internauci też dokładają swoje.

Pierwszy odcinek programu "Oglądaj z Trybsonami", który w wakacje zastąpi "Warsaw Shore", spowodował prawdziwe trzęsienie internetu. Energia, z jaką internauci rzucili się hejtować Elizę i Trybsona , bohaterów programu, była ogromna. Atomowa. Dawni ulubieńcy w krótkim czasie, może nawet w ciągu jednego wieczoru, stali się przedmiotem negatywnych komentarzy.

Najwięcej ich znajdziemy - to jest spora niespodzianka - na profilach Pawła i Eweliny , dawnych kumpli z programu, obecnie ostro z Trybsonami skłóconych. Godne uwagi, że do niedawna to właśnie Paweł i Ewelina byli "ulubieńcami" internetowych hejterów, a teraz sytuacja odwróciła się o 180 stopni. A wszystko dlatego, że w programie Eliza i Trybson najwięcej uwagi poświęcili na komentowanie właśnie Eweliny i Pawła. Nie padło przy tym żadne pozytywne słowo.

Nie wiedziałam, że AŻ TYLE  zazdrości i nienawiści jest w ludziach. Ale człowiek dobrze mówi o innych tylko wtedy, kiedy nie zazdrości - napisała u siebie na profilu na Facebooku Ewelina, robiąc tym samym aluzję do tego, że Trybson i Eliza sporo złych rzeczy powiedzieli o niej i o Pawle.

Jej wpis okazał się dla internautów zachętą do ostrej "dyskusji".

Eliza to zakłamana szmata - zaczęła jedna z internautek i zdobyła od razu półtora tysiąca polubień.
Są razem, bo wpadli z dzieckiem, a udają idealną parę. Masakra - pisze kolejna osoba i zdobywa tysiąc sto polubień.
Eliza ma w d*pie swoje dziecko, urodziła je tylko dla rozgłosu - napisała kolejna internautka.

Eliza i TrybsonEliza i Trybson Screen z Facebook.com/Eliza i Trybson Screen z Facebook.com/Eliza Warsaw Shore

Jeżeli myślicie, że tego poziomu nienawiści niepodobna przebić, to powinniście zajrzeć na profil Pawła. Skalę "hejtu" wyznaczył sam zainteresowany.

Teraz pokazali, jacy są naprawdę. Co tu się denerwować na wieśniaka dopiero co od pługa oderwanego? Przyzwyczaiłem się, że gada na mnie bez sensu tylko dlatego, żeby było o nim głośno (...). To jego pierd**enie już przyprawia o mdłości - napisał Paweł.
Ciekawa jestem, czy Trybson lubi oglądać odcinki WS pierwszego sezonu. Całujesz się tam z jego narzeczoną, obmacujesz jej cycki, strzelasz palcówkę... - wypaliła pewna internautka, co Paweł skwitował aż trzema uśmiechniętymi buźkami.
Ciekawe też, co będzie czuła córka Trybsona, gdy kiedyś obejrzy te sceny.
O ile jest to w ogóle córka Trybsona.
Właśnie. Ta k... Eliza dawała każdemu. Ciekawe, kto ją bzyknął - pisali kolejni.

Macie już pojęcie o skali nienawiści, jakiej obiektami stali się Eliza i Trybson? Oni sami na razie milczą, a my delikatnie przypominamy, że komentarze świadczą w pierwszej kolejności o komentujących.

Eliza to chyba nawet boi się dodać post na fejsa - zauważył na Instagramie u Pawła jeden z internautów.

Program "Oglądaj z Trybsonami" wyzwolił w internecie prawdziwy festiwal nienawiści, a przecież za nami dopiero pierwszy odcinek. Jeżeli zaczęło się od "trzęsienia ziemi", to co będzie dalej? No i najważniejsze pytanie: czy internet to wytrzyma?

Paweł i EwelinaPaweł i Ewelina Screen z Instagram.com/Pawelcattaneo Screen z Instagram.com/Pawelcattaneo

Komentarze na profilach Pawła i EwelinyKomentarze na profilach Pawła i Eweliny Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: