Królowa Elżbieta jest nudna? Oj, chyba nie. Caine był u niej na przyjęciu. "Odwróciła się w moją stronę i..". TEGO się nie spodziewaliśmy

Życie prywatne królowej nie jest dla nas, zwykłych śmiertelników, dostępne. O tym, jaka naprawdę jest królowa Wielkiej Brytanii, wiemy niewiele. Okazuje się, że niektóre fakty są dość zaskakujące.

My nie znamy królowej, ale Michael Caine spotkał ją kilka razy. I podczas festiwalu w Cannes, gdzie promuje obecnie swój film "Młodość", postanowił o tym opowiedzieć. Na środowej konferencji prasowej, przywołał jedną z anegdot na temat królowej.

Raz byłem u królowej na przyjęciu, a koło niej wciąż stał jakiś nudny mężczyzna. W pewnym momencie odwróciła się w moją stronę i spytała "Panie Caine, zna pan może jakieś dowcipy?" - relacjonuje "Popsugar.com". - Odpowiedziałem: "Żadnego, który mógłbym opowiedzieć Waszej Wysokości". Na to ona: "Niech się Pan chwilę zastanowi, a w tym czasie ja coś opowiem". I opowiedziała mi dowcip! Najgorsze, że zupełnie go nie pamiętam. Ale królowa ma doskonałe poczucie humoru.

Fot. Joel Ryan AP

To nie jedyny raz, kiedy królowa żartowała sobie z Michaelem Cainem. Okazja zdarzyła się też wcześniej, kiedy nadawała mu tytuł szlachecki.

Oczywiście pasowała mnie na rycerza tylko raz, tego przecież nie trzeba powtarzać. Ale prawie wpakowałem się wtedy w kłopoty. Spojrzała na mnie i powiedziała: "Mam wrażenie, że robiłeś to już bardzo wiele razy". Prawie odpowiedziałem: "Czuję to samo patrząc na Ciebie". Ale w porę się powstrzymałem. Pomyślałem: "Michael, zamknij się. Stracisz tytuł szlachecki! A potem zamkną cię w wieży i skrócą o głowę".

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.