Jennifer Aniston pokazała zdjęcie sprzed lat. Myśleliście, że od zawsze miała "fryzurę Rachel"? Za moment przeżyjecie szok

Były czasy, kiedy wszystkie kobiety świata chciały mieć fryzurę jak Rachel z serialu "Przyjaciele". Coś nam mówi, że uczesanie Aniston sprzed ery kultowego sitcomu nie cieszyłoby się porównywalną popularnością.

"Fryzura na Rachel" przez dekady była znana i ceniona nie mniej od serialu "Przyjaciele", który z Jennifer Aniston uczynił pierwszoligową gwiazdę Hollywood. Nie ma co się dziwić, że firmy produkujące kosmetyki do włosów zabiegają o współpracę z aktorką. Jennifer Aniston jest ambasadorką, a od niedawna również współwłaścicielką, jednej z nich, Living Proof. W zeszły czwartek gwiazda na jeden dzień przejęła profil firmy na Instagramie . Dla fanów przygotowała prawdziwą niespodziankę - swoje archiwalne zdjęcie, na którym jest prawie nie do poznania!

Andrea Bendewald i Jennifer AnistonAndrea Bendewald i Jennifer Aniston Instagram.com/livingproofinc Instagram.com/livingproofinc

Aniston nie zdradziła, kiedy dokładnie wykonano zdjęcie, na którym towarzyszy jej aktorka Andrea Bendewald, ale wszystko wskazuje na to, że od tego czasu musiało upłynąć co najmniej 20 lat.

Zanim "Przyjaciele" i "fryzura na Rachel" wzięli świat szturmem, Jennifer wyglądała zupełnie inaczej. Jej włosy miały dużo ciemniejszy odcień i były bardziej gęste, opadały na ramiona delikatnymi falami - opisuje "Daily Mail".

A jak Wam podoba się retro Aniston? Rozpoznalibyście bez podpisu?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.