George Clooney komplementuje żonę: Ma świetne poczucie humoru. W todze wygląda bardzo atrakcyjnie. Komentarz zachodniego portalu - bezbłędny

Widujemy ich razem na galach, ale o swojej miłości często w mediach nie opowiadają. To, co aktor powiedział o swojej żonie w jednym z ostatnich wywiadów, rozczuli nawet najtwardsze serca.

Od ślubu "wiecznego kawalera Hollywood"i pięknej prawniczki minęło już 8 miesięcy. Ci, którzy nie dowierzali w trwałość uczuć i gotowość ustatkowania się Clooney'a , niemal z każdym dniem muszą przekonywać się o tym, że nie mieli racji. Miesiąc miodowy pary zdaje się nie kończyć, a aktor wypowiada się o swojej żonie jak najbardziej zakochany mężczyzna na świecie. Gwiazdor, który na co dzień raczej stroni od komentowania swojego życia prywatnego, dał się namówić na zwierzenia portalowi ET.

Jest niesamowitym człowiekiem. Jest bardzo opiekuńcza. Jest jedną z najbystrzejszych osób jakie znam. Ma świetne poczucie humoru. Jest mnóstwo powodów, dla których jest taka niezwykła - komplementował żonę.

Jak się okazuje, aktor docenia też osiągnięcia zawodowe Amal.

Jestem z niej zawsze bardzo dumny, kiedy widzę jak przemawia przed Izbą Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. I do tego ta toga. Wygląda w niej bardzo atrakcyjnie - dodał.
embed
Czy możemy już mu przyznać tytuł Najlepszego Męża Roku? - komentuje te wyznania portal Vanityfair.com.

My nie mamy nic przeciwko ;)

em

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.