Spice Girls razem na imprezie, a z nimi "nowa członkini". Nie zgadniecie kto to. Podpowiadamy: nazwała się "Latina Spice"

Pewna aktorka pokazała zdjęcie, które z pewnością sprawiło fanom legendarnego girlsbandu sporo radości.

Najsłynniejszy girlsband świata triumfy święcił w drugiej połowie lat 90. W 2007 roku "Baby", "Posh", "Sporty", "Ginger" i "Scary" ogłosiły powrót na trasę koncertową, ostatni raz wspólnie wystąpiły na zamknięcie igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012. W maju 2015 kolejną "reaktywację" na swoim Intagramie ogłosiła... Eva Longoria . Aktorka zamieściła zdjęcie w towarzystwie członkiń zespołu (zabrakło jedynie Mel B) obwołując siebie nową "Spicetką" - "Latina Spice".

Eva Longoria z członkiniami zespołu 'Spice Girls'Eva Longoria z członkiniami zespołu "Spice Girls" Instagram.com/evalongoria

Instagram.com/evalongoria

Do takiego spotkania nie mogło dojść przypadkiem. Panie bawiły się w Marrakeszu, gdzie odbywała się impreza z okazji 40. urodzin Davida Beckhama. Poza przyjaciółkami, nie mogło zabraknąć na nich dzieci Beckhamów.

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z URODZIN BECKHAMA >>

Jak podoba Wam się pomysł nowego składu girlsbandu? Pytanie "którą ze Spice Girls" jesteś" nabiera teraz nowego wymiaru ;)

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o: