"Project Runway" Tyszka oglądał z Gessler. Komentarz? Mocny i trudno nie zauważyć nieprzyjemnej dla Rozenek aluzji

"Z kimś , kto zna się DOBRZE na gastronomii i hotelarstwie", pisze Tyszka po odcinku "Project Runway" z Rozenek. Przytyk do gospodyni "Piekelnego hotelu"?

W szóstym odcinku " Project Runway " uczestnicy projektowali stroje hotelowe. Producenci uznali, że któż mógłby lepiej ocenić efekty pracy niż gospodyni " Piekielnego hotelu ", dlatego na fotel czwartego jurora zaprosili Małgorzatę Rozenek . To był najmocniejszy odcinek serii, także w opinii fanów Marcina Tyszki, dlatego pewnie fotograf również postanowił  go skomentować.

Ufffff dzisiejszy odcinek "Project Runway" wywołał w Was wielkie emocje, w nas również, postanowiłem się zrelaksować z kimś, kto zna się DOBRZE na gastronomii i hotelarstwie... Wiosennie pozdrawiamy - napisał na Instagramie Tyszka pod zdjęciem Magdy Gessler z ich środowego spotkania.

Screen z Instagram.com/tyszka_marcin/

Rozenek w "Project Runway" nie powściągała swoich opinii, które niejednokrotnie stały w sprzeczności ze zdaniem pozostałych jurorów. Ciężko więc nie odczytywać napisanego wersalikami wyrazu "dobrze", jako przytyk do Rozenek. Tak przynajmniej z pewnością zrozumieli go użytkownicy Instagrama:

Pani Rozenek jak zawsze wypowiada się tonem profesjonalistki która TAK doskonale zna się na tym fachu ;) Najlepszym podsumowaniem jej osoby była odpowiedź uczestnika: "Proszę pozdrowić Radka!" Myślę, że to jest sprawa, którą może się spokojnie zająć.
Pani Rozenek - nie znam się, to się wypowiem. Słaba. Bardzo. Kim ona jest, żeby się wypowiadać w tym temacie?! Kto ja w ogóle zaprosił do tego programu?

Internauci o Małgorzacie ROzenek w Project RunwayInternauci o Małgorzacie ROzenek w Project Runway Screen z Instagram.com/tyszka_marcin/ Screen z Instagram.com/tyszka_marcin/

A Waszym zdaniem faktycznie nie sprawdziła się w roli jurorki?

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Czy Małgorzta Rozenek podobała Ci się w roli jurorki w 'Project Runway'?
Więcej o: