"Niech wygra najlepszy". DiCaprio i De Niro walczą o tę samą rolę. To nie nowy film, ale reklama. A to dopiero początek niespodzianek

Nie martwcie się - dwa wielkie nazwiska współczesnego kina wcale nie marnują swojego czasu. Krótki film pt. "The Auditon" wyreżyserował sam Martin Scorsese, a minuta, którą poświęcicie na obejrzenie reklamy, na pewno nie będzie zmarnowana.

O co chodzi? Leonardo DiCaprio i Robert De Niro spotykają się w holu z reżyserem, który oznajmia im, że będą pracować nad tym samym projektem. Aktorzy się cieszą, Scorsese się cieszy, kasyno zachęca bogatymi wnętrzami. Ale okazuje się, że nie jest wcale tak różowo - zatrudniony zostanie tylko jeden z aktorów.

O reklamie jest głośno już od jakiegoś czasu. Podobno występujący w niej aktorzy otrzymali po 13 mln dolarów, a cały film (który ma trwać ok. 3 min), kosztował właściciela kompleksu City of Dreams Manila 70 mln dolarów. Scorsese, DiCaprio i De Niro to niejedyne zaangażowane przez australijskiego biznesmena, Jamesa Packera, wielkie nazwiska. Scenariusz napisał Terence Winter, który współpracował z reżyserem m.in. przy "Wilku z Wall Street", a w pełnej wersji filmu ma pojawić się jeszcze Brad Pitt . Cała krótka produkcja ma ma mieć premierę za około pół roku.

Pozostając w nastroju radosnego oczekiwania, zobaczcie minutową zapowiedź.

I jak?

jus

Więcej o: