Nie jest pięknością, a podbija Hollywood. Jak wygląda poza czerwonym dywanem? Jeszcze mniej przykłada wagę do wyglądu. Zrezygnowała z makijażu

Lena Dunham to chyba najmniej "hollywoodzka" gwiazda, jaką znamy. Ma dystans do swojego mało idealnego ciała, nie przejmuje się tym, że odstaje od kanonu piękna Fabryki Snów. Na co dzień zupełnie rezygnuje z makijażu.

Aktorka znana przede wszystkim z serialu "Dziewczyny" stała się inspiracją dla wielu kobiet na świecie. Udowadnia, że by odnieść sukces wcale nie trzeba wyglądać jak z taśmy produkcyjnej w wytwórni lalek. Jej dziwne kreacje na czerwonym dywanie wcale nas już nie dziwią, ale zastanawialiście się kiedyś, jak Dunham prezentuje się podczas wolnego popołudnia?

Legginsy, długie skarpety i białe adidasy, a do tego parka to raczej rzadko spotykany wśród gwiazd strój. Aktorka na spacer z ukochanym wybrała się bez grama makijażu i oczywiście bez żadnych kompleksów - jej nogi trudno przecież nazwać idealnymi.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ciężko oceniać Dunham według zwykłych zasad stylu, bo ta dziewczyna specjalnie postępuje na przekór. I my to chyba lubimy. A Wy?

jus

Więcej o:
Copyright © Agora SA