Eva Mendes jest w ciąży z Ryanem Goslingiem! To już 7. miesiąc. "Gotowa na macierzyństwo"

To dla niej spełnienie marzeń.

Ryan Gossling usidlony na dobre? Jego partnerka, aktorka Eva Mendes, jest w siódmym miesiącu ciąży - poinformował magazyn "OK!"

Eva Mendes i Ryan Gosling słyną z dyskrecji, ale w końcu dowiedzieliśmy się. Para spodziewa się dziecka. Rewelację poznaliśmy dzięki informatorowi magazynu "OK!".

Jest gotowa na macierzyństwo, a dzielenie tego doświadczenia z Ryanem Goslingiem jest dla niej spełnieniem marzeń - czytamy na internetowej stronie pisma.

40-letnia Eva Mendes i 34-letni Ryan Gosling spotykają się od 2011 roku. Para poznała się na planie filmu "Drugie oblicze". Chronią swoją swoją prywatność i rzadko opowiadają o swoim życiu. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski o kryzysie w ich związku , jednak nie były potwierdzone. Teraz z kolei spekuluje się, że spodziewane dziecko może skłonić parę do wzięcia ślubu.

Ryan nie uważa, żeby zachodziła potrzeba wzięcia ślubu ze względu na dziecko, ale Eva wierzy, że jest to potrzebne, żeby ich życie nabrało pełni - czytamy na cytowanym portalu opinię osoby z kręgu znajomych pary.

Eva Mendes ostatni raz publicznie pojawiła się 18 marca na premierze wiosennej kolekcji NY&C, czyli jak łatwo policzyć, była wtedy w 3. miesiącu ciąży.

Eva MendesEva Mendes East News East News

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.