Agnieszka Chylińska i Grzegorz Skawiński RAZEM na scenie! Kiedyś konflikt, a teraz: Jak was widzę, chce mi się żyć

Co za niespodzianka!

Czas na pojednanie? Agnieszka Chylińska i Grzegorz Skawiński pojawili się razem na scenie w trakcie festiwalu Sopot TOPtrendy i uściskali się.

To ogromna niespodzianka, którą na pewno docenią fani dawnego O.N.A. Najwyraźniej konflikt pomiędzy Agnieszką Chylińską i Grzegorzem Skawińskim został rozwiązany. Kiedy Chylińska śpiewała piosenkę pod znamiennym tytułem "Wybaczam ci", wydarzyło się coś, co wcześniej było nie do pomyślenia. Na tej samej scenie pojawił się Skawiński w towarzystwie basisty Waldemara Tkaczyka.

Jak was widzę, to chce mi się żyć - powiedziała wokalistka i uściskała serdecznie dawnych kolegów z zespołu.

Kiedyś grali razem, a potem bardzo uważali, żeby nawet przez przypadek nie znaleźć się razem na scenie. Agnieszka Chylińska, dla której śpiewanie w zespole Grzegorza Skawińskiego O.N.A. było wstępem do kariery solowej popadła w konflikt z frontmanem w 2003 roku. Zespół się rozpadł, oficjalnie z powodu odrębnych wizji artystycznych.

Miałam 26 lat i chciałam stanowić sama o sobie. Współpraca z kolegami przestała mieć sens. Rozstaliśmy się ostatecznie na początku 2003 roku. Do dziś nie mam z nimi żadnego kontaktu - tłumaczyła 4 lata temu Chylińska.

Wokalistka miała po prostu dosyć miejsca, które wyznaczył jej w zespole jego lider.

Poszło o zakres wpływów i miejsce w zespole. Chodziło o prostą sprawę - po prostu dziewczynka urosła. Nie wszyscy zaakceptowali to, że Agnieszka nie ma już 18 lat i ma ochotę realizować więcej siebie - mówiła.

Kiedy w 2010 roku stacja radiowa RMF.FM obchodziła 20 urodziny, na urodzinowym koncercie planowano występy między innymi Chylińskiej i Kombi. Konflikt między muzykami pokrzyżował te plany.

Kiedy do menadżerki Chylińskiej dzwonią organizatorzy koncertu, ta zgadza się na występ swojej podopiecznej, ale pod warunkiem, że na tej samej scenie nie pojawi się Kombi - donosi informator tygodnika "Na żywo".

Agnieszka Chylińska i Grzegorz Skawiński zakopali wreszcie topór wojenny? Lider O.N.A. i Kombi pojawił się na scenie w towarzystwie basisty Waldemara Tkaczyka i uściskali się z wokalistką! Nie wiemy jeszcze, co o tym sądzić, i czy dawne waśnie naprawdę zostały zapomniane.

Grzegorz SkawińskiGrzegorz Skawiński Kapif Kapif

 

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.