Baar rozstała się z Błachem? "Wprowadziła się do apartamentu innego mężczyzny"

Kryzys w związku pary.

Plotki o kryzysie w związku tej pary zaczęły się kilka miesięcy temu, ale chyba nikt nie przypuszczał, że sytuacja może być aż tak poważna. Baar wyprowadziła się już podobno z domu i zabrała ze sobą dziecko.

Kamilla Baar i Wojciech Błach od lat uchodzili za przykład świetnie dobranej, zgodnej pary. Gdy pojawiali się na salonach, nie kryli swoich uczuć . Czule się obejmowali i wydawało się, że między nimi wszystko jest w porządku. Okazuje się jednak, że ich małżeństwo przeżywa poważny kryzys i jak donosi tygodnik "Na Żywo", Baar zdecydowała się podobno zakończyć związek.

Aktorka wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania na warszawskim Powiślu. Zabrała ze sobą synka. Kamilla spakowała swoje rzeczy i wprowadziła się do apartamentu innego mężczyzny - zdradza osoba z otoczenia pary.

Co ciekawe, półtora roku temu, Baar w jednym z wywiadów zdradziła, że potrafi z dnia na dzień zakończyć związek, gdy jej uczucie się wypali.

Myślę, że żadnemu z moich partnerów nie było ze mną łatwo. Jestem zmienna. Na szczęście pewne rzeczy są we mnie stałe i jeśli kocham, to kocham totalnie. Miłość warunkuje dla mnie wszystko, jeśli jej nie ma, to coś się musi skończyć. Na pewno nie daję się sobą znudzić. Moim zdaniem podstawą udanego związku - oprócz miłości - jest dawanie sobie wolności. Zaufanie, namiętność i umiejętność spędzania czasu osobno. Realizacja swoich pasji - powiedziała w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Kapif

Tabloidy sugerują również, że aktorka polubiła ostatnio bardzo błysk fleszy, a jej mąż woli go raczej unikać i jest domatorem. Czy to mogło być przyczyną rozstania?

Zobacz wideo

aga

Więcej o: