"Huffington": Incepcja powraca, Gosling ma T-shirt ze zdjęciem Culkina, który ma koszulkę ze zdjęciem Goslinga i... To Was zmiażdży!

Macaulay Culkin na koszulce Ryana Goslinga czy Ryan Gosling na koszulce Macaulaya Culkina.

Czasem potrzeba bardzo niewiele, aby internet oszalał. Tym razem powodem jest koszulka Ryana Goslinga albo Macaulaya Culkina. Sami już nie wiemy...

Historia pewnej koszulki. W rolach głównych występują: Ryan Gosling (posiadacz koszulki) i koszulka ze zdjęciem Kevina z filmu "Kevin sam w domu" (we własnej osobie). Pochodzi ze sklepu "Worn by" i można ją kupić za 35 funtów, czyli około 180 złotych. Teraz na scenę wchodzi Macaulay Culkin, który 24 lata temu wcielił się w postać Kevina McCallistera ("Kevin sam w domu") i to właśnie jego twarz zdobiła T-shirt Goslinga.

Koszulka Ryana GoslingaKoszulka Ryana Goslinga Screen z Wornby.co.uk Screen z Wornby.co.uk

Nadążacie? Kilka tygodni później ten sam Macaulay Culkin założył koszulkę z Ryanem Goslingem, który ma na sobie koszulkę z Macaulayem Culkinem.

Macaulay CulkinMacaulay Culkin Screen z https://twitter.com/cheesedayz Screen z https://twitter.com/cheesedayz

I to był kamyczek, który poruszył lawinę na Reddicie. Zaraz potem na tym portalu pojawił się hipnotyzujący gif o nazwie "Goslkinception", która nawiązuje oczywiście do filmu Christophera Nolana "Incepcja" (ang. "Inception").

embed

Wkrótce gif użytkownika Ericisshort zaczął być udostępniany przez największe media. Portal "The Huffington Post podchwycił zabawę i napisał :

Incepcja powraca, Ryan Gossling ma koszulkę ze zdjęciem Macaulay'a Culkina mającego koszulkę ze zdjęciem Goslinga...

Najbardziej zaskoczony zamieszaniem był autor gifu.

To mój pierwszy gif, który zrobiłem od lat - komentował swoją pracę internauta na Reddit.com. - Cały HuffPo pisze o jakimś głupim gifie, który zrobiłem na Reddicie. Internet to naprawdę dziwne miejsce.

Nic dodać, nic ująć.

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.