Koniec przyjaźni Seleny Gomez z Kendall i Kylie Jenner. Chciały ją POGRĄŻYĆ

Ta przyjaźń okazała się toksyczna.

Selena Gomez miała nadzieję, że przyjaźń z siostrami Jenner będzie dla niej odskocznią od trudnych relacji. Chciała oderwać się od problemów i spędzać czas z kimś, w kim znajdzie oparcie. Jak donosi "Posh 24", Sel szybko zdała sobie sprawę z tego, że to nieodpowiednie towarzystwo dla niej.

Instagram/kendalljennerInstagram/kendalljenner Instagram/kendalljenner Instagram/kendalljenner

Kendall i Kylie mają toksyczny wpływ na życie Sel. Selena chciała uporać się ze swoimi problemami i być daleko od alkoholu i wszelkich używek. Na festiwalu Coachella chciała miło spędzić czas, oddając się słuchaniu muzyki. Siostry Jenner miały być wsparciem, ale... tylko pogrążały Selenę. Gwiazda martwiła się w tym czasie również o Justina Biebera. Poczuła się wykorzystana przez siostry.

Kendall i Kylie ani trochę nie obchodzi Selena. Ich przyjaźń się zakończyła. Czuje się bez nich lepiej. Kylie i Kendall żyją w swoim fantastycznym świecie - twierdzą źródła.

Okazało się, że Sel miała być dla nich jedynie środkiem promocji...

east news/selena gomez i kylie jennereast news/selena gomez i kylie jenner east news/selena gomez i kylie jenner east news/selena gomez i kylie jenner

Współczujemy takich koleżanek...

Mix

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.