Serialowa doktor Quinn rozwodzi się po 20 latach małżeństwa. "Różnice nie do pogodzenia"

Negocjują warunki rozwodu.

Informacja o tym, że Jane Seymour , czyli serialowa doktor Quinn i reżyser James Keach chcą zakończyć trwające 20 lat małżeństwo, pojawiła się już w kwietniu (zob.: Słynna dr Quinn, czyli Jane Seymour się ROZWODZI! ). Teraz to już pewne.

62-letnia była dziewczyna Bonda złożyła dokumenty w zeszłym tygodniu w Los Angeles County Superior Court, powołując się na różnice nie do pogodzenia jako przyczynę rozstania - poinformował portal Mirror.co.uk.

Małżeństwo praktycznie nie funkcjonowało od wiosny, kiedy para ogłosiła separację.

Ona miała dosyć jego wybryków i w końcu wyrzuciła go z domu. Niektórzy z jej przyjaciół ostrzegali ją przed niewiernością męża, ale ona nie chciała w to uwierzyć - można było przeczytać pół roku temu na stronie portalu Radaronline.com.

Pomimo tego para zamierza rozstać się w zgodzie.

Negocjują warunki rozwodu. Będą oddanymi rodzicami i partnerami biznesowymi - ogłosił rzecznik Jane Seymour.

Jane Seymour, James Keach.Jane Seymour, James Keach. AP AP

Seymour i Keach mają dwóch synów, urodzonych w 1995 roku bliźniaków Johna i Christophera.

Jane udawało się zachować milczenie o swoich problemach małżeńskich, ale dotarła do punktu, w którym powiedziała: dość - donosi źródło portalu Mirror.co.uk.

Związek z Jamesem Keachem to czwarte małżeństwo aktorki. Wcześniej była związana w kolejności: z Michaelem Attenboroughem, Geoffreyem Planerem i Davidem Flynnem. Z tego ostatniego małżeństwa gwiazda ma córkę Katherinę i syna Seana.

alex

Więcej o: