Klaudia Gawor to pierwsza kobieta, która wygrała polską edycję "X Factora". Pod koniec maja skromna krakowianka, dzięki zwycięstwu w 3. edycji show, wzbogaciła się o zupełnie nieskromne 100 tysięcy zł. Co zrobiła z tą małą fortuną?
Schowała głęboko pod poduszkę i nikomu nie daje - zażartowała w "Dzień Dobry Wakacje".
W rzeczywistości 18-latka ma bardzo rozsądne podejście do pieniędzy, chociaż nie obyło się bez małym przyjemności:
Dziś chcę przeznaczyć je na rozwój. Jasne, że pojechałam na wakacje, ale to nie były wakacje za połowę tej kwoty i nie szalałam, absolutnie - zapewnia.
Gawor chce przede wszystkim zainwestować w muzykę:
Natomiast chcę tą kwotę przeznaczyć na edukację i rozwój muzyczny, bo jest dużo rzeczy, które powinnam zrobi?ć i przejść w życiu. Mam nadzieję, że dzięki wygranej, będę mogla to zrobić - zapewniła.
Gawor ma już za sobą pierwsze doświadczenia z branżą. Dzięki wygranej, MTV nakręciło jej pierwszy teledysk "Lekkość życia bez słów". Wokalistka wzięła też udział w "Projekcie Plaża" i zagrała kilka koncertów.
Tymczasem stawia także na edukację. Dostała się właśnie na pierwszy rok filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, chociaż jej prawdziwą miłością są Włochy.
Czysty rozsadek, bo stwierdziłam, że po hiszpańsku w większej części świata się dogadam - wyjaśniła.
Jednak Włochy mają szczególne miejsce w jej sercu. Gorącokrwistym Włochom trudno jest się oprzeć:
Włochy pod względem kultury i wielu innych aspektów są dla mnie bardzo atrakcyjnym krajem - powiedziała ze śmiechem. Rozumiem, że również mężczyźni? - dopytywała dziennikarka. Nie można powiedzieć, że nie - nie zaprzeczyła Gawor.
Jak Wam się podobała Gawor w "X Factorze"? Wróżycie jej karierę?
Vic
Marcin Prokop podsumował znajomość z Hołownią. Taki mają kontakt po latach
Andrzej Mountbatten-Windsor był świadkiem tortur? Szokujące doniesienia
Problemy z marką noszoną przez Nawrockiego. Wpłynęło zawiadomienie na policję
Doda nazwała Gessler "wrednym czupiradłem". Woźniak-Starak zaniemówiła. Po chwili tak zareagowała
Tragiczna śmierć brytyjskiego milionera. Quentin Griffiths wypadł z 17. piętra
Szokujące słowa polskiej modelki. Jej nazwisko pojawiło się w aktach Epsteina. "Byłyśmy towarem"
Nie żyje Eric Dane. Aktor "Chirurgów" miał 53 lata
Tak Kaczorowska i Rogacewicz potraktowali Gurłacza na ramówce TVP. Ups! Wszystko się nagrało
Dariusz Pachut został wycięty z dokumentu o Dodzie? Piosenkarka zabrała głos