"X Factor" wygrała Klaudia Gawor! "Dzięki tobie takie programy mają sens. To jest twój finał"!

Emocjonujący finał programu "X Factor" jest już za nami. W niedzielnym odcinku o tytuł zwycięzcy walczyły trzy osoby - Klaudia Gawor z drużyny Kuby Wojewódzkiego oraz Grzegorz Hyży i Wojciech Ezzat z drużyny Czesława Mozila. Program wygrała Klaudia Gawor. Zgadzacie się z tą decyzją?
Klaudia Gawor Klaudia Gawor X-News

Miejsce 1: Klaudia Gawor

3. edycję "X Factor" wygrała Klaudia Gawor ! Dziewczyna była bardzo zaskoczona, ale także bardzo szczęśliwa. Ze sceny dziękowała wszystkim, którzy na nią głosowali, a swojej mamie złożyła życzenia z okazji Dnia Matki. Wyglądało na to, że nie wiedziała co oprócz podziękowań mogła jeszcze powiedzieć. Tegoroczna licealistka stała się bogatsza o 100 tysięcy złotych. Dostała także nowy samochód. Dodatkowo, MTV Polska nakręci jej pierwszy teledysk.

A jak wyglądały jej wszystkie trzy występy w dzisiejszym odcinku? Gawor już po raz drugi w tym programie zaśpiewała piosenkę "Because you love me". Dziewczyna wyglądała zachwycająco w długiej, czerwonej, zwiewnej sukni. Oszałamiające wrażenie zrobiła także na jurorach.

Klaudia GaworX-News

Ta dziewczyna jeszcze niedawno siedziała w szkole, ściągała z matmy, uciekała z wf-u, paliła papierosy w kiblu, a dziś śpiewa Celine Dion - zapowiedział występ swojej podopiecznej Kuba Wojewódzki.
Jesteś przykładem, że takie programy telewizyjne mają sens. Ja się wzruszyłem i dzięki za to - powiedział Czesław Mozil.
Ciesz się tą chwilą, wyglądasz cudownie. To jest twój finał, twój moment - mocno w ciebie wierzę - powiedziała Klaudii Tatiana Okupnik.

Premierowa piosenka Klaudii nosi tytuł "Lekkość życia bez słów". Jurorzy zgodnie stwierdzili, że piosenka jest piękna i idealnie pasuje do Klaudii.

klaudia
Klaudia Gawor zaśpiewała swoją ostatnią piosenkę na scenie X Factor z divą polskiej muzyki - Edytą Górniak. W pięknej piosence "List" dwa magnetyczne głosy zaczarowały publiczność!

Klaudia Gawor zaśpiewała ostatnią piosenkę na scenie "X Factor" z diwą polskiej muzyki, Edytą Górniak. W pięknej piosence "List" dwa magnetyczne głosy zaczarowały publiczność! Edyta Górniak trzymała Klaudię za rękę. Na koniec przytuliła uczestniczkę!

Czesław Mozil był bardzo podekscytowany tym występem i przyznał się, że nigdy nie słyszał Górniak na żywo. Chyba pierwszy raz w życiu zabrakło mu słów! Tatianie również bardzo podobał się występ tego duetu.

Miło patrzeć jak marzenia się spełniają - powiedziała widząc u Klaudii łzy wzruszenia.
Grzegorz Hyży Grzegorz Hyży X-News

Miejsce 2: Grzegorz Hyży

Drugie miejsce w finale zajął Grzegorz Hyży. Wokalista zaśpiewał piosenkę "Seven Nation Army" zespołu The White Stripes. Publiczność była zachwycona, a jurorzy?

Wreszcie czuć, że masz w sobie energię, że masz w sobie dzikusa. Ja ci gwarantuję, że jak nagrasz płytę, to ja ją będę grać w radiu - obiecał Grzegorzowi Kuba Wojewódzki.
Niesamowite emocje. To, co tu się dzieje, to jest szał ciał! - powiedział Grzegorz.

Grzegorz Hyży miał okazję wystąpić ze swoim pierwszym, premierowym kawałkiem.

Przebój powinien być jak Czesław - lekki, nienachalny, krótki i to było takie - taką receptę na muzyczny hit ma Kuba Wojewódzki.

Piosenka, która napisana była specjalnie dla niego bardzo mu się podobała.

Dobry klimat, fantastycznie się czułem! - ocenił Hyży.

W finałowym występie Hyży zaśpiewał z Rea Gravey'em jego piosenkę "Wild Love".

Publiczność i jurorzy byli zachwyceni ich wspólnym występem.

Ale było cudownie! Chyba się ten artysta, który stoi obok ciebie zgodzi, to jest elektryzujące, że dostajesz osobę, która na tym samym poziomie odczuwa muzykę - Tatiana była pełna podziwu.

Czesław z kolei, wyczuł chyba w Gravey'u świetnego kompana do zabawy, bo zaprosił go na after party, które odbędzie się po programie. Ciekawe czy artysta skorzysta z jego propozycji? Wyglądał na zdenerwowanego bardziej niż Grzegorz! Wyznał także, że bał się, że "sp***rzy mu występ". Jednak Gravey wróżył sukces Hyżemu:

Ma niesamowity głos. Już odniósł sukces, już jest zwycięzcą - dodał.
Wojciech Ezzat Wojciech Ezzat X-News

Miejsce 3: Wojciech Ezzat

Trzecie miejsce w "X Factor" zajął Wojciech Ezzat. Wokalista wykonał piosenkę "With a Little Help from My Friends". Jego delikatny, ale mocny zarazem głos, świetnie sprawdza się w takich nastrojowych numerach. Widownia biła mu brawo już od pierwszej nuty!

Jakie to było smaczne i takie wyczekane. Ty czekałeś z dźwiękiem, a mi się chciało piszczeć! - wyznała Tatiana Okupnik.

Jurorka chwaliła także to, że muzyka była grana na żywo.

Jeśli tylko budżet pozwoli, to ja mogę zagrać na bębnach - zaproponował Kuba Wojewódzki. - Nie masz głosu Cockera, ale to jest problem Cockera - dodał juror.

Premierowa piosenka Wojtka Ezzata pt."Ilu" chyba niezbyt spodobała się Wojewódzkiemu, jednak Ezzat był zadowolony ze swojego występu. Czesław dodał tylko:

Będę błagał Katarzynę Nosowską, żeby napisała ci dobry tekst.

Wojciech Ezzat w swoim ostatnim występie zaśpiewał wspólnie z Tanitą Tikaram jej piosenkę "Twist in my Sobriety". Wojciech wspaniale wypadł w tym klimatycznym numerze.

Ten utwór paradoksalnie błyszczał dzięki tobie - powiedział Kuba, któremu zdecydowanie bardziej odpowiadał głos Wojtka niż Tanity.

Tanita była zachwycona Ezzatem:

Jest bardzo seksowny i ma piękny głos!

Kibicowaliście Klaudii Gawor? Kto według Was powinien wygrać "X Factor"?

Więcej o:
Komentarze (7)
"X Factor" wygrała Klaudia Gawor! "Dzięki tobie takie programy mają sens. To jest twój finał"!
Zaloguj się
 • remek

  Oceniono 33 razy 29

  Jeśli faworytem był Ezzat, to właśnie wczoraj była piękna pokazówka jak faworytowi podkłada się świnię. Górniak na pewno była plusem dla Klaudii, natomiast nic gorszego nie mogło spotkać Wojtka od duetu z kimś kto wygląda jak lump i śpiewa gorzej od kota w marcu. Brawo dla TVNu za to , że nam zafundował tak podrzędne widowisko. Lepszej jakości widowiska można zobaczyć na dożynkach.

 • nocnymarek

  Oceniono 22 razy 18

  Zgadzam się z remek.Podłożyli świnie Wojtkowi jak ta lala.Dali mu gwiazdę jednej starej piosenki.Masakra.Szkoda chłopaka,chociaż wierzę że i tak się wybije.TVN to kupa nie telewizja.

 • lojzo

  Oceniono 23 razy 7

  Mnie bardzo podobał się Grzegorz Hyzy. To było nie zwycięstwo Klaudii a Edyty Górniak. Dzięki niej zgarnęła wygraną. Nie ujmując nic Klaudii - dobrze śpiewa, ma ładny głos, ale nie ma charyzmy, jeszcze dużo musi się nauczyć. Wątpię by jakaś oszałamiająca karierę zrobiła. Porównajcie ja ze zwyciężczynią Voice of Poland, niestety wypada blado i bezbarwnie

 • chrabina

  Oceniono 14 razy 6

  Fajna,zdolna młoda dziewczyna z pasją.Super. :)))

 • martuchaaaaaa

  Oceniono 28 razy 4

  duet Klaudii z Edytą Górniak był najlepszy.

 • carlos512

  Oceniono 23 razy -3

  ona???
  przecież ona powinna była odpaść już wiele tygodni temu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX