Marcin Meller do Honey w DDTVN: Zatrudnij mnie! Opowiedziała mu, o czym marzy

Honey opowiedziała co nieco o swojej karierze.

Dziś gościem DDTVN była Honey . Gospodarzami programu byli Magda Mołek i Marcin Meller. Zarówno on jak i ona nie dowierzali, jak tak młodej osobie udało się osiągnąć tak duży sukces.

Od najmłodszych lat wiedziałam, co chcę robić. Mój sukces jest zasługą ciężkiej pracy i determinacji - powiedziała Honey.

mat.prasowe

Jednym z niepodważalnych sukcesów jest niewątpliwie występ Honey jako support Justina Biebera. Po raz pierwszy w historii taką możliwość dostał lokalny wykonawca.

Stało się to spontanicznie i niespodziewanie. Nadal w to nie wierzę, to nie znajdowało się nawet w sferze marzeń, żeby wystąpić przed taką gwiazdą. Jestem bardzo szczęśliwa! - opowiadała Honey, a uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Honorata Skarbek, HoneyHonorata Skarbek, Honey FORUM FORUM

Jednak Honey jak mantrę powtarza: "Never say never" i odważnie opowiedziała o innych marzeniach.

Marzę o tym, żeby mieć własną wytwórnię fonograficzną - powiedziała Honey.
Będziesz miała! Zatrudnij mnie wtedy! - prosił z uśmiechem Marcin Meller.

Marcin Meller, Magda Mołek.Marcin Meller, Magda Mołek. Kapif Kapif

Marcin Meller wyraźnie był pod wrażeniem Honey . Chwalił jej dojrzałe podejście do fanów i swojego wizerunku. Przyznał się też, że na początku poznał ją jako blogerkę.

Zaczynałam w blogosferze, dzięki temu znalazłam swoich słuchaczy. Moi czytelnicy dzięki kanałowi Youtube stali się moimi słuchaczami. Prowadzę bloga już od 5 lat. Dziennie około 60 tysięcy czytelników odwiedza moją stronę.

mat.prasowe

60 tysięcy osób to faktycznie sporo. Czy Wy należycie do czytelników bloga Skarbek?

zuz

Więcej o: